Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 22:59, 7 sty 2024
, 7 stycznia→Statystyki indywidualne: Skład Stanów Zjednoczonych, Rosji, Ukrainy, Czechów, Szwajcarii, Słowenii i Kazachstanu
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
(→Statystyki indywidualne: Skład Stanów Zjednoczonych, Rosji, Ukrainy, Czechów, Szwajcarii, Słowenii i Kazachstanu) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
Linia 684: | Linia 684: | ||
|- | |- | ||
|align=left|František Holík | |align=left|František Holík | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||q ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||q ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Benedikt Holub | |align=left|Benedikt Holub | ||
|q ||q ||q ||q ||q ||q ||43 ||39 ||q ||q ||q ||q ||q ||50 ||q ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||q ||q ||q ||q ||q ||43 ||39 ||q ||q ||q ||q ||q ||50 ||q ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Roman Koudelka | |align=left|Roman Koudelka | ||
Linia 693: | Linia 693: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Radek Rýdl | |align=left|Radek Rýdl | ||
|q ||q ||q ||q ||37 ||q ||46 ||41 ||q ||q ||q ||q ||q ||q ||q ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||q ||q ||q ||37 ||q ||46 ||41 ||q ||q ||q ||q ||q ||q ||q ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=33|<center><big>'''{{reprezentacja|EST|sn}}'''</big></center> | !colspan=33|<center><big>'''{{reprezentacja|EST|sn}}'''</big></center> | ||
Linia 766: | Linia 766: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Danił Wasiljew | |align=left|Danił Wasiljew | ||
|34 ||45 ||q ||41 ||bgcolor=FFCC00|29 ||q ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|24 ||32 ||q ||bgcolor=FFCC00|28 ||37 ||q ||33 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | |34 ||45 ||q ||41 ||bgcolor=FFCC00|29 ||q ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|24 ||32 ||q ||bgcolor=FFCC00|28 ||37 ||q ||33 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=33|<center><big>'''{{reprezentacja|KOR|sn}}'''</big></center> | !colspan=33|<center><big>'''{{reprezentacja|KOR|sn}}'''</big></center> | ||
Linia 881: | Linia 881: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Michaił Nazarow | |align=left|Michaił Nazarow | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|29 ||bgcolor=FFCC00|28 ||bgcolor=FFCC00|26 ||37 ||44 ||31 ||bgcolor=FFCC00|28 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|29 ||bgcolor=FFCC00|28 ||bgcolor=FFCC00|26 ||37 ||44 ||31 ||bgcolor=FFCC00|28 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Danił Sadriejew | |align=left|Danił Sadriejew | ||
Linia 887: | Linia 887: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Roman Trofimow | |align=left|Roman Trofimow | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||45 ||q ||q ||35 ||– ||– ||43 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||45 ||q ||q ||35 ||– ||– ||43 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=33|<center><big>'''{{reprezentacja|ROU|sn}}'''</big></center> | !colspan=33|<center><big>'''{{reprezentacja|ROU|sn}}'''</big></center> | ||
Linia 911: | Linia 911: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Maksim Bartolj | |align=left|Maksim Bartolj | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|26 ||bgcolor=FFCC00|27 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|26 ||bgcolor=FFCC00|27 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Jaka Drinovec | |||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Enej Faletič | |||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Teodor Igor Herbstritt | |align=left|Teodor Igor Herbstritt | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||35 ||44 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||35 ||44 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Žiga Jelar | |align=left|Žiga Jelar | ||
|– ||– ||– ||– ||q ||bgcolor=FFCC00|19 ||– ||– ||q ||bgcolor=FFCC00|26 ||bgcolor=FFCC00|21 ||bgcolor=FFCC00|19 ||bgcolor=FFCC00|15 ||bgcolor=FFCC00|10 ||bgcolor=FFCC00|13 ||bgcolor=FFCC00|16 ||bgcolor=FFCC00|16 || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||q ||bgcolor=FFCC00|19 ||– ||– ||q ||bgcolor=FFCC00|26 ||bgcolor=FFCC00|21 ||bgcolor=FFCC00|19 ||bgcolor=FFCC00|15 ||bgcolor=FFCC00|10 ||bgcolor=FFCC00|13 ||bgcolor=FFCC00|16 ||bgcolor=FFCC00|16 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Lovro Kos | |align=left|Lovro Kos | ||
|q ||bgcolor=FFCC00|18 ||45 ||34 ||bgcolor=FFCC00|22 ||bgcolor=FFCC00|24 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||43 ||bgcolor=FFCC00|26 || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||bgcolor=FFCC00|18 ||45 ||34 ||bgcolor=FFCC00|22 ||bgcolor=FFCC00|24 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||43 ||bgcolor=FFCC00|26 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Anže Lanišek | |align=left|Anže Lanišek | ||
|bgcolor=FFCC00|12 ||bgcolor=FFCC00|'''1''' ||bgcolor=FFCC00|'''1''' ||bgcolor=FFCC00|13 ||bgcolor=FFCC00|'''2''' ||bgcolor=FFCC00|9 ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|4 ||bgcolor=FFCC00|6 ||<small>{{tooltip|dsq|Dyskwalifikacja z powodu niezgodnych z regulaminem nart}}</small> ||bgcolor=FFCC00|5 ||q ||bgcolor=FFCC00|8 ||bgcolor=FFCC00|10 ||bgcolor=FFCC00|9 ||bgcolor=FFCC00|21 || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|12 ||bgcolor=FFCC00|'''1''' ||bgcolor=FFCC00|'''1''' ||bgcolor=FFCC00|13 ||bgcolor=FFCC00|'''2''' ||bgcolor=FFCC00|9 ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|4 ||bgcolor=FFCC00|6 ||<small>{{tooltip|dsq|Dyskwalifikacja z powodu niezgodnych z regulaminem nart}}</small> ||bgcolor=FFCC00|5 ||q ||bgcolor=FFCC00|8 ||bgcolor=FFCC00|10 ||bgcolor=FFCC00|9 ||bgcolor=FFCC00|21 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Rok Masle | |align=left|Rok Masle | ||
|35 ||bgcolor=FFCC00|25 ||44 ||35 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | |35 ||bgcolor=FFCC00|25 ||44 ||35 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Žak Mogel | |align=left|Žak Mogel | ||
Linia 932: | Linia 938: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Rok Oblak | |align=left|Rok Oblak | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|15 ||bgcolor=FFCC00|21 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|15 ||bgcolor=FFCC00|21 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Domen Prevc | |align=left|Domen Prevc | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|9 ||bgcolor=FFCC00|4 ||bgcolor=FFCC00|8 ||bgcolor=FFCC00|'''2''' ||bgcolor=FFCC00|'''1''' ||bgcolor=FFCC00|11 ||bgcolor=FFCC00|'''1''' ||bgcolor=FFCC00|5 ||bgcolor=FFCC00|'''2''' || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|9 ||bgcolor=FFCC00|4 ||bgcolor=FFCC00|8 ||bgcolor=FFCC00|'''2''' ||bgcolor=FFCC00|'''1''' ||bgcolor=FFCC00|11 ||bgcolor=FFCC00|'''1''' ||bgcolor=FFCC00|5 ||bgcolor=FFCC00|'''2''' ||– ||– || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Peter Prevc | |align=left|Peter Prevc | ||
|bgcolor=FFCC00|10 ||50 ||bgcolor=FFCC00|12 ||bgcolor=FFCC00|5 ||bgcolor=FFCC00|6 ||bgcolor=FFCC00|26 ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|'''2''' ||bgcolor=FFCC00|'''1''' ||bgcolor=FFCC00|'''1''' ||bgcolor=FFCC00|'''3''' ||bgcolor=FFCC00|5 ||bgcolor=FFCC00|'''1''' ||bgcolor=FFCC00|5 ||bgcolor=FFCC00|'''1''' ||bgcolor=FFCC00|4 || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|10 ||50 ||bgcolor=FFCC00|12 ||bgcolor=FFCC00|5 ||bgcolor=FFCC00|6 ||bgcolor=FFCC00|26 ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|'''2''' ||bgcolor=FFCC00|'''1''' ||bgcolor=FFCC00|'''1''' ||bgcolor=FFCC00|'''3''' ||bgcolor=FFCC00|5 ||bgcolor=FFCC00|'''1''' ||bgcolor=FFCC00|5 ||bgcolor=FFCC00|'''1''' ||bgcolor=FFCC00|4 || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Matija Štemberger | |||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Matija Vidic | |align=left|Matija Vidic | ||
Linia 944: | Linia 953: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Timi Zajc | |align=left|Timi Zajc | ||
|bgcolor=FFCC00|25 ||bgcolor=FFCC00|9 ||bgcolor=FFCC00|'''3''' ||q ||bgcolor=FFCC00|11 ||bgcolor=FFCC00|12 ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|23 ||bgcolor=FFCC00|{{tooltip|30|Dyskwalifikacja w drugiej serii}} ||bgcolor=FFCC00|5 ||bgcolor=FFCC00|9 ||bgcolor=FFCC00|7 ||bgcolor=FFCC00|9 ||bgcolor=FFCC00|7 ||bgcolor=FFCC00|13 ||bgcolor=FFCC00|17 || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|25 ||bgcolor=FFCC00|9 ||bgcolor=FFCC00|'''3''' ||q ||bgcolor=FFCC00|11 ||bgcolor=FFCC00|12 ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|23 ||bgcolor=FFCC00|{{tooltip|30|Dyskwalifikacja w drugiej serii}} ||bgcolor=FFCC00|5 ||bgcolor=FFCC00|9 ||bgcolor=FFCC00|7 ||bgcolor=FFCC00|9 ||bgcolor=FFCC00|7 ||bgcolor=FFCC00|13 ||bgcolor=FFCC00|17 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Ožbe Zupan | |align=left|Ožbe Zupan | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||44 ||45 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||44 ||45 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=33|<center><big>'''{{reprezentacja|USA|sn}}'''</big></center> | !colspan=33|<center><big>'''{{reprezentacja|USA|sn}}'''</big></center> | ||
|- | |- | ||
|align=left|Erik Belshaw | |align=left|Erik Belshaw | ||
|bgcolor=FFCC00|27 ||32 ||39 ||q ||– ||– ||– ||– ||48 ||48 ||49 ||42 ||– ||– ||– ||37 ||q || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|27 ||32 ||39 ||q ||– ||– ||– ||– ||48 ||48 ||49 ||42 ||– ||– ||– ||37 ||q ||– ||– || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Kevin Bickner | |align=left|Kevin Bickner | ||
Linia 975: | Linia 984: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Sandro Hauswirth | |align=left|Sandro Hauswirth | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||33 ||33 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||33 ||33 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Remo Imhof | |align=left|Remo Imhof | ||
Linia 984: | Linia 993: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Dominik Peter | |align=left|Dominik Peter | ||
|36 ||39 ||43 ||38 ||42 ||33 ||32 ||{{tooltip|q|Dyskwalifikacja w kwalifikacjach}} ||– ||– ||– ||– ||49 ||49 ||47 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | |36 ||39 ||43 ||38 ||42 ||33 ||32 ||{{tooltip|q|Dyskwalifikacja w kwalifikacjach}} ||– ||– ||– ||– ||49 ||49 ||47 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Felix Trunz | |align=left|Felix Trunz | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|24 ||46 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|24 ||46 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Yanick Wasser | |align=left|Yanick Wasser | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|29 ||bgcolor=FFCC00|29 ||q ||q ||q ||q ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|29 ||bgcolor=FFCC00|29 ||q ||q ||q ||q ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=33|<center><big>'''{{reprezentacja|TUR|sn}}'''</big></center> | !colspan=33|<center><big>'''{{reprezentacja|TUR|sn}}'''</big></center> |