Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 18:29, 29 lis 2023
, 29 lis 2023→Informacje o periodach
(→Kalendarz zawodów: Podium 17.12) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
Linia 1134: | Linia 1134: | ||
!I i II period | !I i II period | ||
!colspan=2|III period | !colspan=2|III period | ||
!colspan=2|IV period | |||
|- | |- | ||
|rowspan= | |rowspan=18|<center>Letnie<br />Grand<br />Prix</center> | ||
|- | |- | ||
!{{tooltip|Kw.|Kwota}} | |||
!Reprezentacja | |||
!{{tooltip|Kw.|Kwota}} | !{{tooltip|Kw.|Kwota}} | ||
!Reprezentacja | !Reprezentacja | ||
Linia 1142: | Linia 1145: | ||
|rowspan=3 align=center|6 | |rowspan=3 align=center|6 | ||
|{{reprezentacja|AUT|sn}} | |{{reprezentacja|AUT|sn}} | ||
|rowspan=2 align=center|6 | |||
|{{reprezentacja|NOR|sn}} | |||
|- | |- | ||
|{{reprezentacja|GER|sn}} | |{{reprezentacja|GER|sn}} | ||
|{{reprezentacja|SLO|sn}} | |||
|- | |- | ||
|{{reprezentacja|NOR|sn}} | |{{reprezentacja|NOR|sn}} | ||
|rowspan=4 align=center|5 | |||
|{{reprezentacja|AUT|sn}} | |||
|- | |- | ||
|rowspan=3 align=center|5 | |rowspan=3 align=center|5 | ||
|{{reprezentacja|JPN|sn}} | |||
|{{reprezentacja|JPN|sn}} | |{{reprezentacja|JPN|sn}} | ||
|- | |- | ||
|{{reprezentacja|POL|sn}} | |{{reprezentacja|POL|sn}} | ||
|{{reprezentacja|GER|sn}} | |||
|- | |- | ||
|{{reprezentacja|SLO|sn}} | |{{reprezentacja|SLO|sn}} | ||
|{{reprezentacja|POL|sn}} | |||
|- | |- | ||
|rowspan=4 align=center|4 | |rowspan=4 align=center|4 | ||
|{{reprezentacja|FIN|sn}} | |||
|rowspan=3 align=center|4 | |||
|{{reprezentacja|FIN|sn}} | |{{reprezentacja|FIN|sn}} | ||
|- | |- | ||
|{{reprezentacja|USA|sn}} | |{{reprezentacja|USA|sn}} | ||
|{{reprezentacja|SUI|sn}} | |||
|- | |- | ||
|{{reprezentacja|SUI|sn}} | |{{reprezentacja|SUI|sn}} | ||
|{{reprezentacja|ITA|sn}} | |||
|- | |- | ||
|{{reprezentacja|ITA|sn}} | |{{reprezentacja|ITA|sn}} | ||
|rowspan=7 align=center|3 | |||
|{{reprezentacja|BUL|sn}} | |||
|- | |- | ||
|rowspan=4 align=center|3 | |rowspan=4 align=center|3 | ||
|{{reprezentacja|BUL|sn}} | |{{reprezentacja|BUL|sn}} | ||
|{{reprezentacja|EST|sn}} | |||
|- | |- | ||
|{{nowrap|{{reprezentacja|KAZ|sn}}}} | |{{nowrap|{{reprezentacja|KAZ|sn}}}} | ||
|{{nowrap|{{reprezentacja|KAZ|sn}}}} | |||
|- | |||
|{{reprezentacja|TUR|sn}} | |||
|{{reprezentacja|RUS|sn}} | |||
|- | |||
|{{reprezentacja|UKR|sn}} | |||
|{{reprezentacja|USA|sn}} | |||
|- | |- | ||
|<center>–</center> | |||
|<center>–</center> | |||
|{{reprezentacja|TUR|sn}} | |{{reprezentacja|TUR|sn}} | ||
|- | |- | ||
|<center>–</center> | |||
|<center>–</center> | |||
|{{reprezentacja|UKR|sn}} | |{{reprezentacja|UKR|sn}} | ||
|} | |} |