Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 18:40, 29 lis 2023
, 29 lis 2023→Statystyki indywidualne: Składy Stanów Zjednoczonych, Polski, Rosji, Estonii, Niemiec, Rumunii, Turcji, Japonii i Norwegii
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
(→Statystyki indywidualne: Składy Stanów Zjednoczonych, Polski, Rosji, Estonii, Niemiec, Rumunii, Turcji, Japonii i Norwegii) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
Linia 750: | Linia 750: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Finn Braun | |align=left|Finn Braun | ||
|– ||– ||– ||– ||39 ||40 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||39 ||40 ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Markus Eisenbichler | |align=left|Markus Eisenbichler | ||
Linia 756: | Linia 756: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Eric Fuchs | |align=left|Eric Fuchs | ||
|– ||– ||– ||– ||45 ||50 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||45 ||50 ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Karl Geiger | |align=left|Karl Geiger | ||
Linia 762: | Linia 762: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Martin Hamann | |align=left|Martin Hamann | ||
|bgcolor=FFCC00|21 ||q ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|21 ||q ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Felix Hoffmann | |align=left|Felix Hoffmann | ||
Linia 774: | Linia 774: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Constantin Schmid | |align=left|Constantin Schmid | ||
|bgcolor=FFCC00|17 ||bgcolor=FFCC00|{{tooltip|30|Dyskwalifikacja w drugiej serii}} ||bgcolor=FFCC00|23 ||bgcolor=FFCC00|16 ||bgcolor=FFCC00|26 ||bgcolor=FFCC00|27 ||bgcolor=FFCC00|8 ||bgcolor=FFCC00|11 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|17 ||bgcolor=FFCC00|{{tooltip|30|Dyskwalifikacja w drugiej serii}} ||bgcolor=FFCC00|23 ||bgcolor=FFCC00|16 ||bgcolor=FFCC00|26 ||bgcolor=FFCC00|27 ||bgcolor=FFCC00|8 ||bgcolor=FFCC00|11 ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Andreas Wellinger | |align=left|Andreas Wellinger | ||
|bgcolor=FFCC00|6 ||{{tooltip|q|Zawodnik zgłoszony nie wystartował w kwalifikacjach}} ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|17 ||bgcolor=FFCC00|20 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|6 ||{{tooltip|q|Zawodnik zgłoszony nie wystartował w kwalifikacjach}} ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|17 ||bgcolor=FFCC00|20 ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|NOR|sn}}'''</big></center> | !colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|NOR|sn}}'''</big></center> | ||
|- | |- | ||
|align=left|Joacim Ødegård Bjøreng | |align=left|Joacim Ødegård Bjøreng | ||
|– ||– ||q ||44 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||q ||44 ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Johann André Forfang | |align=left|Johann André Forfang | ||
Linia 791: | Linia 791: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Bendik Jakobsen Heggli | |align=left|Bendik Jakobsen Heggli | ||
|– ||– ||35 ||46 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||35 ||46 ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Robert Johansson | |align=left|Robert Johansson | ||
Linia 800: | Linia 800: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Sondre Ringen | |align=left|Sondre Ringen | ||
|– ||– ||40 ||45 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||40 ||45 ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{nowrap|Kristoffer Eriksen Sundal}} | |align=left|{{nowrap|Kristoffer Eriksen Sundal}} | ||
Linia 809: | Linia 809: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Fredrik Villumstad | |align=left|Fredrik Villumstad | ||
|– ||– ||bgcolor=FFCC00|27 ||37 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||bgcolor=FFCC00|27 ||37 ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|POL|sn}}'''</big></center> | !colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|POL|sn}}'''</big></center> | ||
|- | |||
|align=left|Maciej Kot | |||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Dawid Kubacki | |align=left|Dawid Kubacki | ||
Linia 823: | Linia 826: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Aleksander Zniszczoł | |align=left|Aleksander Zniszczoł | ||
|q ||48 ||bgcolor=FFCC00|22 ||bgcolor=FFCC00|18 ||bgcolor=FFCC00|19 ||32 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||48 ||bgcolor=FFCC00|22 ||bgcolor=FFCC00|18 ||bgcolor=FFCC00|19 ||32 ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Piotr Żyła | |align=left|Piotr Żyła | ||
|bgcolor=FFCC00|'''1''' ||bgcolor=FFCC00|'''2''' ||bgcolor=FFCC00|6 ||bgcolor=FFCC00|'''2''' ||bgcolor=FFCC00|'''3''' ||bgcolor=FFCC00|'''2''' ||bgcolor=FFCC00|'''2''' ||bgcolor=FFCC00|'''3''' || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|'''1''' ||bgcolor=FFCC00|'''2''' ||bgcolor=FFCC00|6 ||bgcolor=FFCC00|'''2''' ||bgcolor=FFCC00|'''3''' ||bgcolor=FFCC00|'''2''' ||bgcolor=FFCC00|'''2''' ||bgcolor=FFCC00|'''3''' || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
!colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|RUS|sn}}'''</big></center> | |||
|- | |||
|align=left|Michaił Nazarow | |||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Danił Sadriejew | |||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Roman Trofimow | |||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
!colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|ROU|sn}}'''</big></center> | !colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|ROU|sn}}'''</big></center> | ||
Linia 834: | Linia 848: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Andrei Feldorean | |align=left|Andrei Feldorean | ||
|46 ||q ||q ||q ||q ||q ||45 ||43 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |46 ||q ||q ||q ||q ||q ||45 ||43 ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Mihnea Spulber | |||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
!colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|SVK|sn}}'''</big></center> | !colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|SVK|sn}}'''</big></center> | ||
Linia 882: | Linia 899: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Kevin Bickner | |align=left|Kevin Bickner | ||
|– ||– ||33 ||q ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||33 ||q ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Decker Dean | |align=left|Decker Dean | ||
|bgcolor=FFCC00|28 ||bgcolor=FFCC00|29 ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|30 ||36 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|28 ||bgcolor=FFCC00|29 ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|30 ||36 ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Casey Larson | |align=left|Casey Larson |