Szymizszymix
Dołączył 13 lut 2023
→Szablony, które chcę utworzyć
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 169: | Linia 169: | ||
|[[Szablon:Reprezentacja/dyscyplina]] | |[[Szablon:Reprezentacja/dyscyplina]] | ||
|- | |- | ||
|rowspan= | |rowspan=29 align=right|18. | ||
|[[Szablon:Państwo dane Finlandia]] | |[[Szablon:Państwo dane Finlandia]] | ||
|- | |- | ||
| Linia 203: | Linia 203: | ||
|- | |- | ||
|[[Szablon:Państwo dane BUL]] | |[[Szablon:Państwo dane BUL]] | ||
|- | |||
|[[Szablon:Państwo dane Czechy]] | |||
|- | |||
|[[Szablon:Państwo dane Estonia]] | |||
|- | |||
|[[Szablon:Państwo dane Rumunia]] | |||
|- | |||
|[[Szablon:Państwo dane Francja]] | |||
|- | |||
|[[Szablon:Państwo dane Kanada]] | |||
|- | |||
|[[Szablon:Państwo dane Słowacja]] | |||
|- | |||
|[[Szablon:Państwo dane Chiny]] | |||
|- | |||
|[[Szablon:Państwo dane Korea Południowa]] | |||
|- | |||
|[[Szablon:Państwo dane Gruzja]] | |||
|- | |||
|[[Szablon:Państwo dane Szwecja]] | |||
|- | |||
|[[Szablon:Państwo dane Węgry]] | |||
|- | |||
|[[Szablon:Państwo dane Rosja]] | |||
|- | |||
|} | |} | ||