Przejdź do zawartości

Użytkownik:Szymizszymix: Różnice pomiędzy wersjami

Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Linia 169: Linia 169:
|[[Szablon:Reprezentacja/dyscyplina]]
|[[Szablon:Reprezentacja/dyscyplina]]
|-
|-
|rowspan=16 align=right|18.
|rowspan=17 align=right|18.
|[[Szablon:Państwo dane Finlandia]]
|[[Szablon:Państwo dane Finlandia]]
|-
|-
Linia 201: Linia 201:
|-
|-
|[[Szablon:Państwo dane Ukraina]]
|[[Szablon:Państwo dane Ukraina]]
|-
|[[Szablon:Państwo dane BUL]]
|}
|}
2122

edycje