Szymizszymix

Dołączył 13 lut 2023
Nie podano opisu zmian
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Linia 169: Linia 169:
|[[Szablon:Reprezentacja/dyscyplina]]
|[[Szablon:Reprezentacja/dyscyplina]]
|-
|-
|rowspan=11 align=right|18.
|rowspan=16 align=right|18.
|[[Szablon:Państwo dane Finlandia]]
|[[Szablon:Państwo dane Finlandia]]
|-
|-
Linia 191: Linia 191:
|-
|-
|[[Szablon:Państwo dane SLO]]
|[[Szablon:Państwo dane SLO]]
|-
|[[Szablon:Państwo dane Włochy]]
|-
|[[Szablon:Państwo dane Bułgaria]]
|-
|[[Szablon:Państwo dane Kazachstan]]
|-
|[[Szablon:Państwo dane Turcja]]
|-
|[[Szablon:Państwo dane Ukraina]]
|}
|}
2122

edycje