Użytkownik:Szymizszymix: Różnice pomiędzy wersjami
→Szablony, które chcę utworzyć
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 169: | Linia 169: | ||
|[[Szablon:Reprezentacja/dyscyplina]] | |[[Szablon:Reprezentacja/dyscyplina]] | ||
|- | |- | ||
|align=right|18. | |rowspan=8 align=right|18. | ||
|[[Szablon:Państwo dane Finlandia]] | |[[Szablon:Państwo dane Finlandia]] | ||
|- | |||
|[[Szablon:Państwo dane Norwegia]] | |||
|- | |||
|[[Szablon:Państwo dane Niemcy]] | |||
|- | |||
|[[Szablon:Państwo dane Szwajcaria]] | |||
|- | |||
|[[Szablon:Państwo dane Austria]] | |||
|- | |||
|[[Szablon:Państwo dane Stany Zjednoczone]] | |||
|- | |||
|[[Szablon:Państwo dane Japonia]] | |||
|- | |||
|[[Szablon:Państwo dane Słowenia]] | |||
|} | |} | ||