Użytkownik:Szymizszymix: Różnice pomiędzy wersjami
→Szablony, które chcę utworzyć
Znaczniki: Ręczne wycofanie zmian Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 168: | Linia 168: | ||
|- | |- | ||
|[[Szablon:Reprezentacja/dyscyplina]] | |[[Szablon:Reprezentacja/dyscyplina]] | ||
|- | |||
|align=right|18. | |||
|[[Szablon:Państwo dane Finlandia]] | |||
|} | |} | ||