Problem z wieszaniem gier na Linux Mint u Kenexa: Różnice pomiędzy wersjami

(Kolejne rozwiązania, które nie pomogły.)
Linia 37: Linia 37:
|-
|-
| Przesłanie logów z komendy "journalctl -b" || Nie ma w nich nic ciekawego
| Przesłanie logów z komendy "journalctl -b" || Nie ma w nich nic ciekawego
|-
| Przesłanie logów z Protona za pomocą "PROTON_LOG=1 %command%" || Nie ma w nich nic ciekawego
|-
|-
| Włączanie gamemoderun podczas grania.<br><br>Szczegóły:<br>Dopisywanie "gamemoderun %command%" przy opcjach uruchamiania gry na [[Steam]]. || Brak zmian
| Włączanie gamemoderun podczas grania.<br><br>Szczegóły:<br>Dopisywanie "gamemoderun %command%" przy opcjach uruchamiania gry na [[Steam]]. || Brak zmian
|-
| Odinstalowanie gamemode || Brak zmian
|}
|}