17 629
edycji
(Kolejne rozwiązania, które nie pomogły.) |
(→Nie pomogło: +) |
||
| Linia 37: | Linia 37: | ||
|- | |- | ||
| Przesłanie logów z komendy "journalctl -b" || Nie ma w nich nic ciekawego | | Przesłanie logów z komendy "journalctl -b" || Nie ma w nich nic ciekawego | ||
|- | |||
| Przesłanie logów z Protona za pomocą "PROTON_LOG=1 %command%" || Nie ma w nich nic ciekawego | |||
|- | |- | ||
| Włączanie gamemoderun podczas grania.<br><br>Szczegóły:<br>Dopisywanie "gamemoderun %command%" przy opcjach uruchamiania gry na [[Steam]]. || Brak zmian | | Włączanie gamemoderun podczas grania.<br><br>Szczegóły:<br>Dopisywanie "gamemoderun %command%" przy opcjach uruchamiania gry na [[Steam]]. || Brak zmian | ||
|- | |||
| Odinstalowanie gamemode || Brak zmian | |||
|} | |} | ||