17 629
edycji
m (→Nie pomogło) |
(Kolejne rozwiązania, które nie pomogły.) |
||
| Linia 37: | Linia 37: | ||
|- | |- | ||
| Przesłanie logów z komendy "journalctl -b" || Nie ma w nich nic ciekawego | | Przesłanie logów z komendy "journalctl -b" || Nie ma w nich nic ciekawego | ||
|- | |||
| Włączanie gamemoderun podczas grania.<br><br>Szczegóły:<br>Dopisywanie "gamemoderun %command%" przy opcjach uruchamiania gry na [[Steam]]. || Brak zmian | |||
|} | |} | ||