17 629
edycji
(→Nie pomogło: +) |
m (→Nie pomogło) |
||
| Linia 28: | Linia 28: | ||
! Propozycja !! Skutek | ! Propozycja !! Skutek | ||
|- | |- | ||
| Zmiana sterownika w menadżerze sterowników (''Driver Manager'')<br><br> Sprawdzone:<br>nvidia-driver-580-open<br>xserver-xorg-video-nouveau<br><br>Szczegóły historii:<br>Sterownik sam przestawił się na nieoficjalny. Możliwe, że stało się to wtedy, gdy wersja 550 zniknęła z manadżera. Powrót do sterownika Nvidii (w wersji 580) na początku wydawał się pomóc, ale problem wrócił.|| Brak zmian | | Zmiana sterownika w menadżerze sterowników (''Driver Manager'')<br><br> Sprawdzone:<br>nvidia-driver-580-open<br>nvidia-driver-570-open<br>xserver-xorg-video-nouveau<br><br>Szczegóły historii:<br>Sterownik sam przestawił się na nieoficjalny. Możliwe, że stało się to wtedy, gdy wersja 550 zniknęła z manadżera. Powrót do sterownika Nvidii (w wersji 580) na początku wydawał się pomóc, ale problem wrócił.|| Brak zmian | ||
|- | |- | ||
| Granie w oknie bez ramki (''borderless'') zamiast na pełnym ekranie (''full screen'') || Brak zmian | | Granie w oknie bez ramki (''borderless'') zamiast na pełnym ekranie (''full screen'') || Brak zmian | ||
| Linia 35: | Linia 35: | ||
|- | |- | ||
| Przestawienie Nvidia z "On Demand" na "Performance Mode" || Spowodowało powrót [[Problem z załadowaniem Linux Mint u Kenexa|problemu z ładowaniem systemu]] | | Przestawienie Nvidia z "On Demand" na "Performance Mode" || Spowodowało powrót [[Problem z załadowaniem Linux Mint u Kenexa|problemu z ładowaniem systemu]] | ||
|- | |||
| Włączanie gamemoderun podczas grania.<br><br>Szczegóły:<br>Dopisywanie "gamemoderun %command%" przy opcjach uruchamiania gry na [[Steam]]. || Brak zmian | |||
|- | |||
| Odinstalowanie gamemode || Brak zmian | |||
|- | |- | ||
| Przesłanie logów z komendy "journalctl -b" || Nie ma w nich nic ciekawego | | Przesłanie logów z komendy "journalctl -b" || Nie ma w nich nic ciekawego | ||
|- | |- | ||
| Przesłanie logów z Protona za pomocą "PROTON_LOG=1 %command%" || Nie ma w nich nic ciekawego | | Przesłanie logów z Protona za pomocą "PROTON_LOG=1 %command%" || Nie ma w nich nic ciekawego | ||
|} | |} | ||