Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 23:15, 29 gru 2024
, 29 gru 2024brak opisu edycji
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Nie podano opisu zmian Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 1284: | Linia 1284: | ||
=== Klasyfikacja drużynowa === | === Klasyfikacja drużynowa === | ||
<small>''Stan na | <small>''Stan na 14 grudnia 2024, po 8/37 konkursów''</small> | ||
{| class="wikitable white" style="text-align:center" | {| class="wikitable white" style="text-align:center" | ||
!Miejsce | !Miejsce | ||
| Linia 1294: | Linia 1294: | ||
!Razem | !Razem | ||
|-bgcolor=ffffbf | |-bgcolor=ffffbf | ||
|1. ||align=left|{{reprezentacja| | |1. ||align=left|{{reprezentacja|SLO|sn}} ||8 ||6 ||1019 ||280 ||1299 | ||
|-bgcolor=dfdfdf | |-bgcolor=dfdfdf | ||
|2. ||align=left|{{reprezentacja| | |2. ||align=left|{{reprezentacja|AUT|sn}} ||8 ||7 ||861 ||360 ||1221 | ||
|-bgcolor=ffdf9f | |-bgcolor=ffdf9f | ||
|3. ||align=left|{{reprezentacja|NOR|sn}} || | |3. ||align=left|{{reprezentacja|NOR|sn}} ||8 ||8 ||737 ||300 ||1037 | ||
|- | |- | ||
|4. ||align=left|{{reprezentacja| | |4. ||align=left|{{reprezentacja|GER|sn}} ||8 ||5 ||483 ||130 ||613 | ||
|- | |- | ||
|5. ||align=left|{{reprezentacja| | |5. ||align=left|{{reprezentacja|POL|sn}} ||8 ||5 ||424 ||240 ||664 | ||
|- | |- | ||
|6. ||align=left|{{reprezentacja|SUI|sn}} || | |6. ||align=left|{{reprezentacja|SUI|sn}} ||8 ||3 ||410 ||180 ||590 | ||
|- | |- | ||
|7. ||align=left|{{reprezentacja| | |7. ||align=left|{{reprezentacja|FIN|sn}} ||8 ||2 ||122 ||130 ||251 | ||
|- | |- | ||
|8. ||align=left|{{reprezentacja| | |8. ||align=left|{{reprezentacja|JPN|sn}} ||8 ||4 ||135 ||100 ||235 | ||
|- | |- | ||
|9. ||align=left|{{reprezentacja|ITA|sn}} || | |9. ||align=left|{{reprezentacja|ITA|sn}} ||8 ||2 ||54 ||80 ||134 | ||
|- | |- | ||
|10. ||align=left|{{reprezentacja|KAZ|sn}} || | |10. ||align=left|{{reprezentacja|KAZ|sn}} ||8 ||1 ||9 ||60 ||69 | ||
|- | |- | ||
|11. ||align=left|{{reprezentacja|UKR|sn}} || | |11. ||align=left|{{reprezentacja|UKR|sn}} ||5 ||1 ||10 ||30 ||40 | ||
|- | |- | ||
|12. ||align=left|{{reprezentacja|USA|sn}} || | |12. ||align=left|{{reprezentacja|USA|sn}} ||7 ||1 ||2 ||30 ||32 | ||
|- | |- | ||
|13. ||align=left|{{reprezentacja|CZE|sn}} || | |13. ||align=left|{{reprezentacja|CZE|sn}} ||6 ||1 ||18 ||– ||18 | ||
|- | |||
|14. ||align=left|{{reprezentacja|BUL|sn}} ||4 ||1 ||3 ||– ||3 | |||
|} | |} | ||