Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami

(→‎Kalendarz zawodów: Podium 14.12)
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Linia 1188: Linia 1188:
!Punkty
!Punkty
|-bgcolor=ffffbf
|-bgcolor=ffffbf
|1. ||align=left|{{flaga|AUT}} Jan Hörl ||5 ||284
|1. ||align=left|{{flaga|AUT}} Jan Hörl ||6 ||324
|-bgcolor=dfdfdf
|-bgcolor=dfdfdf
|2. ||align=left|{{flaga|NOR}} Marius Lindvik ||5 ||241
|2. ||align=left|{{flaga|AUT}} Stefan Kraft ||6 ||316
|-bgcolor=ffdf9f
|-bgcolor=ffdf9f
|3. ||align=left|{{flaga|AUT}} Stefan Kraft ||5 ||236
|3. ||align=left|{{flaga|SLO}} Domen Prevc ||6 ||290
|-
|-
|4. ||align=left|{{flaga|SUI}} Remo Imhof ||5 ||220
|rowspan=3|4. ||align=left|{{flaga|NOR}} Marius Lindvik ||6 ||265
|-
|-
|5. ||align=left|{{flaga|SLO}} Peter Prevc ||5 ||215
|align=left|{{flaga|SUI}} Remo Imhof ||6 ||265
|-
|-
|6. ||align=left|{{flaga|POL}} Piotr Żyła ||5 ||207
|align=left|{{flaga|SLO}} Peter Prevc ||6 ||265
|-
|-
|7. ||align=left|{{flaga|GER}} Andreas Wellinger ||5 ||191
|7. ||align=left|{{flaga|POL}} Piotr Żyła ||6 ||233
|-
|-
|8. ||align=left|{{flaga|SLO}} Domen Prevc ||5 ||190
|8. ||align=left|{{flaga|GER}} Andreas Wellinger ||6 ||200
|-
|-
|9. ||align=left|{{flaga|SLO}} Anže Lanišek ||5 ||166
|9. ||align=left|{{flaga|GER}} Karl Geiger ||6 ||197
|-
|-
|10. ||align=left|{{flaga|GER}} Karl Geiger ||5 ||161
|10. ||align=left|{{flaga|SLO}} Timi Zajc ||6 ||188
|-
|-
|11. ||align=left|{{flaga|NOR}} Halvor Egner Granerud ||5 ||148
|11. ||align=left|{{flaga|SLO}} Anže Lanišek ||6 ||182
|-
|-
|12. ||align=left|{{flaga|SUI}} Gregor Deschwanden ||5 ||138
|12. ||align=left|{{flaga|NOR}} Halvor Egner Granerud ||6 ||180
|-
|-
|13. ||align=left|{{flaga|SLO}} Timi Zajc ||5 ||128
|13. ||align=left|{{flaga|SUI}} Gregor Deschwanden ||6 ||142
|-
|-
|14. ||align=left|{{flaga|NOR}} Johann André Forfang ||5 ||123
|14. ||align=left|{{flaga|NOR}} Johann André Forfang ||6 ||134
|-
|-
|rowspan=2|15. ||align=left|{{flaga|POL}} Dawid Kubacki ||4 ||89
|15. ||align=left|{{flaga|NOR}} Robert Johansson ||5 ||109
|-
|-
|align=left|{{flaga|NOR}} Robert Johansson ||4 ||89
|16. ||align=left|{{flaga|POL}} Dawid Kubacki ||5 ||99
|-
|-
|17. ||align=left|{{flaga|JPN}} Ryōyū Kobayashi ||5 ||83
|17. ||align=left|{{flaga|AUT}} Michael Hayböck ||6 ||98
|-
|-
|18. ||align=left|{{flaga|SLO}} Lovro Kos ||3 ||81
|18. ||align=left|{{flaga|JPN}} Ryōyū Kobayashi ||6 ||97
|-
|-
|19. ||align=left|{{flaga|AUT}} Michael Hayböck ||5 ||76
|19. ||align=left|{{flaga|SLO}} Lovro Kos ||4 ||93
|-
|-
|20. ||align=left|{{flaga|FIN}} Niko Kytösaho ||5 ||57
|20. ||align=left|{{flaga|FIN}} Niko Kytösaho ||6 ||86
|-
|-
|21. ||align=left|{{flaga|NOR}} Fredrik Villumstad ||6 ||56
|rowspan=2|21. ||align=left|{{flaga|AUT}} Daniel Tschofenig ||5 ||61
|-
|-
|22. ||align=left|{{flaga|AUT}} Daniel Tschofenig ||4 ||46
|align=left|{{flaga|POL}} Kamil Stoch ||6 ||61
|-
|-
|23. ||align=left|{{flaga|POL}} Kamil Stoch ||5 ||43
|23. ||align=left|{{flaga|NOR}} Fredrik Villumstad ||6 ||56
|-
|-
|24. ||align=left|{{flaga|AUT}} Maximilian Steiner ||6 ||40
|24. ||align=left|{{flaga|GER}} Markus Eisenbichler ||6 ||50
|-
|-
|25. ||align=left|{{flaga|GER}} Markus Eisenbichler ||5 ||37
|25. ||align=left|{{flaga|AUT}} Maximilian Steiner ||6 ||40
|-
|-
|26. ||align=left|{{flaga|FIN}} Antti Aalto ||4 ||29
|26. ||align=left|{{flaga|FIN}} Antti Aalto ||5 ||36
|-
|-
|rowspan=2|27. ||align=left|{{flaga|JPN}} Naoki Nakamura ||3 ||24
|27. ||align=left|{{flaga|ITA}} Giovanni Bresadola ||5 ||32
|-
|-
|align=left|{{flaga|ITA}} Giovanni Bresadola ||4 ||24
|28. ||align=left|{{flaga|JPN}} Naoki Nakamura ||4 ||26
|-
|-
|29. ||align=left|{{flaga|ITA}} Francesco Cecon ||5 ||22
|29. ||align=left|{{flaga|POL}} Aleksander Zniszczoł ||5 ||23
|-
|-
|30. ||align=left|{{flaga|GER}} Pius Paschke ||6 ||21
|30. ||align=left|{{flaga|ITA}} Francesco Cecon ||5 ||22
|-
|-
|31. ||align=left|{{flaga|POL}} Aleksander Zniszczoł ||4 ||17
|31. ||align=left|{{flaga|GER}} Pius Paschke ||6 ||21
|-
|-
|32. ||align=left|{{flaga|GER}} Stephan Leyhe ||4 ||15
|32. ||align=left|{{flaga|CZE}} Roman Koudelka ||6 ||18
|-
|-
|rowspan=2|33. ||align=left|{{flaga|CZE}} Roman Koudelka ||5 ||13
|33. ||align=left|{{flaga|GER}} Stephan Leyhe ||4 ||15
|-
|-
|align=left|{{flaga|AUT}} Daniel Huber ||4 ||13
|34. ||align=left|{{flaga|AUT}} Daniel Huber ||4 ||13
|-
|-
|35. ||align=left|{{flaga|JPN}} Ren Nikaidō ||6 ||11
|35. ||align=left|{{flaga|JPN}} Ren Nikaidō ||6 ||11
Linia 1270: Linia 1270:
|41. ||align=left|{{flaga|NOR}} Bendik Jakobsen Heggli ||3 ||6
|41. ||align=left|{{flaga|NOR}} Bendik Jakobsen Heggli ||3 ||6
|-
|-
|42. ||align=left|{{flaga|SUI}} Killian Peier ||3 ||3
|rowspan=2|42. ||align=left|{{flaga|BUL}} Władimir Zografski ||4 ||3
|-
|-
|rowspan=2|43. ||align=left|{{flaga|NOR}} Benjamin Østvold ||1 ||2
|align=left|{{flaga|SUI}} Killian Peier ||3 ||3
|-
|rowspan=2|44. ||align=left|{{flaga|NOR}} Benjamin Østvold ||1 ||2
|-
|-
|align=left|{{flaga|USA}} Decker Dean ||3 ||2
|align=left|{{flaga|USA}} Decker Dean ||3 ||2
|-
|-
|45. ||align=left|{{flaga|JPN}} Rentarō Nishida ||4 ||1
|rowspan=2|46. ||align=left|{{flaga|SLO}} Maksim Bartolj ||1 ||1
|-
|align=left|{{flaga|JPN}} Rentarō Nishida ||4 ||1
|}
|}


2122

edycje