Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 22:58, 29 gru 2024
, 29 gru 2024→Klasyfikacja indywidualna
(→Kalendarz zawodów: Podium 14.12) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 1188: | Linia 1188: | ||
!Punkty | !Punkty | ||
|-bgcolor=ffffbf | |-bgcolor=ffffbf | ||
|1. ||align=left|{{flaga|AUT}} Jan Hörl || | |1. ||align=left|{{flaga|AUT}} Jan Hörl ||6 ||324 | ||
|-bgcolor=dfdfdf | |-bgcolor=dfdfdf | ||
|2. ||align=left|{{flaga| | |2. ||align=left|{{flaga|AUT}} Stefan Kraft ||6 ||316 | ||
|-bgcolor=ffdf9f | |-bgcolor=ffdf9f | ||
|3. ||align=left|{{flaga| | |3. ||align=left|{{flaga|SLO}} Domen Prevc ||6 ||290 | ||
|- | |- | ||
|4. ||align=left|{{flaga| | |rowspan=3|4. ||align=left|{{flaga|NOR}} Marius Lindvik ||6 ||265 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|SUI}} Remo Imhof ||6 ||265 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|SLO}} Peter Prevc ||6 ||265 | |||
|- | |- | ||
|7. ||align=left|{{flaga| | |7. ||align=left|{{flaga|POL}} Piotr Żyła ||6 ||233 | ||
|- | |- | ||
|8. ||align=left|{{flaga| | |8. ||align=left|{{flaga|GER}} Andreas Wellinger ||6 ||200 | ||
|- | |- | ||
|9. ||align=left|{{flaga| | |9. ||align=left|{{flaga|GER}} Karl Geiger ||6 ||197 | ||
|- | |- | ||
|10. ||align=left|{{flaga| | |10. ||align=left|{{flaga|SLO}} Timi Zajc ||6 ||188 | ||
|- | |- | ||
|11. ||align=left|{{flaga| | |11. ||align=left|{{flaga|SLO}} Anže Lanišek ||6 ||182 | ||
|- | |- | ||
|12. ||align=left|{{flaga| | |12. ||align=left|{{flaga|NOR}} Halvor Egner Granerud ||6 ||180 | ||
|- | |- | ||
|13. ||align=left|{{flaga| | |13. ||align=left|{{flaga|SUI}} Gregor Deschwanden ||6 ||142 | ||
|- | |- | ||
|14. ||align=left|{{flaga|NOR}} Johann André Forfang || | |14. ||align=left|{{flaga|NOR}} Johann André Forfang ||6 ||134 | ||
|- | |- | ||
|15. ||align=left|{{flaga|NOR}} Robert Johansson ||5 ||109 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga| | |16. ||align=left|{{flaga|POL}} Dawid Kubacki ||5 ||99 | ||
|- | |- | ||
|17. ||align=left|{{flaga| | |17. ||align=left|{{flaga|AUT}} Michael Hayböck ||6 ||98 | ||
|- | |- | ||
|18. ||align=left|{{flaga| | |18. ||align=left|{{flaga|JPN}} Ryōyū Kobayashi ||6 ||97 | ||
|- | |- | ||
|19. ||align=left|{{flaga| | |19. ||align=left|{{flaga|SLO}} Lovro Kos ||4 ||93 | ||
|- | |- | ||
|20. ||align=left|{{flaga|FIN}} Niko Kytösaho || | |20. ||align=left|{{flaga|FIN}} Niko Kytösaho ||6 ||86 | ||
|- | |- | ||
|21. ||align=left|{{flaga| | |rowspan=2|21. ||align=left|{{flaga|AUT}} Daniel Tschofenig ||5 ||61 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|POL}} Kamil Stoch ||6 ||61 | |||
|- | |- | ||
|23. ||align=left|{{flaga| | |23. ||align=left|{{flaga|NOR}} Fredrik Villumstad ||6 ||56 | ||
|- | |- | ||
|24. ||align=left|{{flaga| | |24. ||align=left|{{flaga|GER}} Markus Eisenbichler ||6 ||50 | ||
|- | |- | ||
|25. ||align=left|{{flaga| | |25. ||align=left|{{flaga|AUT}} Maximilian Steiner ||6 ||40 | ||
|- | |- | ||
|26. ||align=left|{{flaga|FIN}} Antti Aalto || | |26. ||align=left|{{flaga|FIN}} Antti Aalto ||5 ||36 | ||
|- | |- | ||
|27. ||align=left|{{flaga|ITA}} Giovanni Bresadola ||5 ||32 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga| | |28. ||align=left|{{flaga|JPN}} Naoki Nakamura ||4 ||26 | ||
|- | |- | ||
|29. ||align=left|{{flaga| | |29. ||align=left|{{flaga|POL}} Aleksander Zniszczoł ||5 ||23 | ||
|- | |- | ||
|30. ||align=left|{{flaga| | |30. ||align=left|{{flaga|ITA}} Francesco Cecon ||5 ||22 | ||
|- | |- | ||
|31. ||align=left|{{flaga| | |31. ||align=left|{{flaga|GER}} Pius Paschke ||6 ||21 | ||
|- | |- | ||
|32. ||align=left|{{flaga| | |32. ||align=left|{{flaga|CZE}} Roman Koudelka ||6 ||18 | ||
|- | |- | ||
|33. ||align=left|{{flaga|GER}} Stephan Leyhe ||4 ||15 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|AUT}} Daniel Huber ||4 ||13 | |34. ||align=left|{{flaga|AUT}} Daniel Huber ||4 ||13 | ||
|- | |- | ||
|35. ||align=left|{{flaga|JPN}} Ren Nikaidō ||6 ||11 | |35. ||align=left|{{flaga|JPN}} Ren Nikaidō ||6 ||11 | ||
| Linia 1270: | Linia 1270: | ||
|41. ||align=left|{{flaga|NOR}} Bendik Jakobsen Heggli ||3 ||6 | |41. ||align=left|{{flaga|NOR}} Bendik Jakobsen Heggli ||3 ||6 | ||
|- | |- | ||
|42. ||align=left|{{flaga| | |rowspan=2|42. ||align=left|{{flaga|BUL}} Władimir Zografski ||4 ||3 | ||
|- | |- | ||
|rowspan=2| | |align=left|{{flaga|SUI}} Killian Peier ||3 ||3 | ||
|- | |||
|rowspan=2|44. ||align=left|{{flaga|NOR}} Benjamin Østvold ||1 ||2 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|USA}} Decker Dean ||3 ||2 | |align=left|{{flaga|USA}} Decker Dean ||3 ||2 | ||
|- | |- | ||
| | |rowspan=2|46. ||align=left|{{flaga|SLO}} Maksim Bartolj ||1 ||1 | ||
|- | |||
|align=left|{{flaga|JPN}} Rentarō Nishida ||4 ||1 | |||
|} | |} | ||