Przejdź do zawartości

FIS Cup w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami

Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Linia 263: Linia 263:
|-
|-
|align=left|Stephan Embacher
|align=left|Stephan Embacher
|bgcolor=FFCC00|'''2''' ||bgcolor=FFCC00|'''1''' ||bgcolor=FFCC00|5 ||bgcolor=FFCC00|'''2''' || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|'''2''' ||bgcolor=FFCC00|'''1''' ||bgcolor=FFCC00|5 ||bgcolor=FFCC00|'''2''' ||bgcolor=FFCC00|6 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Hannes Landerer
|align=left|Hannes Landerer
|bgcolor=FFCC00|12 ||bgcolor=FFCC00|4 ||bgcolor=FFCC00|4 ||bgcolor=FFCC00|22 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|12 ||bgcolor=FFCC00|4 ||bgcolor=FFCC00|4 ||bgcolor=FFCC00|22 ||62 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Markus Müller
|align=left|Markus Müller
|bgcolor=FFCC00|'''1''' ||bgcolor=FFCC00|11 ||bgcolor=FFCC00|'''3''' ||bgcolor=FFCC00|20 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|'''1''' ||bgcolor=FFCC00|11 ||bgcolor=FFCC00|'''3''' ||bgcolor=FFCC00|20 ||bgcolor=FFCC00|'''2''' || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Louis Obersteiner
|align=left|Louis Obersteiner
|bgcolor=FFCC00|16 ||bgcolor=FFCC00|6 ||80 ||bgcolor=FFCC00|9 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|16 ||bgcolor=FFCC00|6 ||80 ||bgcolor=FFCC00|9 ||bgcolor=FFCC00|18 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Johannes Pölz
|align=left|Johannes Pölz
|bgcolor=FFCC00|18 ||bgcolor=FFCC00|28 ||bgcolor=FFCC00|7 ||61 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|18 ||bgcolor=FFCC00|28 ||bgcolor=FFCC00|7 ||61 ||bgcolor=FFCC00|10 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Jonas Schuster
|align=left|Jonas Schuster
|bgcolor=FFCC00|'''3''' ||35 ||bgcolor=FFCC00|'''2''' ||bgcolor=FFCC00|24 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|'''3''' ||35 ||bgcolor=FFCC00|'''2''' ||bgcolor=FFCC00|24 ||37 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Julijan Smid
|align=left|Julijan Smid
|bgcolor=FFCC00|19 ||bgcolor=FFCC00|18 ||bgcolor=FFCC00|13 ||bgcolor=FFCC00|21 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|19 ||bgcolor=FFCC00|18 ||bgcolor=FFCC00|13 ||bgcolor=FFCC00|21 ||bgcolor=FFCC00|7 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Simon Steinberger
|align=left|Simon Steinberger
|48 ||80 ||bgcolor=FFCC00|14 ||bgcolor=FFCC00|26 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|48 ||80 ||bgcolor=FFCC00|14 ||bgcolor=FFCC00|26 ||bgcolor=FFCC00|5 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Marco Wörgötter
|align=left|Marco Wörgötter
|bgcolor=FFCC00|17 ||bgcolor=FFCC00|8 ||bgcolor=FFCC00|12 ||bgcolor=FFCC00|7 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|17 ||bgcolor=FFCC00|8 ||bgcolor=FFCC00|12 ||bgcolor=FFCC00|7 ||bgcolor=FFCC00|9 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Raffael Zimmermann
|align=left|Raffael Zimmermann
|bgcolor=FFCC00|10 ||bgcolor=FFCC00|19 ||bgcolor=FFCC00|15 ||bgcolor=FFCC00|12 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|10 ||bgcolor=FFCC00|19 ||bgcolor=FFCC00|15 ||bgcolor=FFCC00|12 ||36 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|BUL|sn}}</big>
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|BUL|sn}}</big>
Linia 337: Linia 337:
|-
|-
|align=left|Josef Buchar
|align=left|Josef Buchar
|72 ||46 ||45 ||41 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|72 ||46 ||45 ||41 ||59 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Camillo Hauke
|align=left|Camillo Hauke
|54 ||104 ||82 ||32 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|54 ||104 ||82 ||32 ||51 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Filip Křenek
|align=left|Filip Křenek
|106 ||107 ||65 ||74 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|106 ||107 ||65 ||74 ||69 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Štěpán Kysel
|align=left|Štěpán Kysel
|91 ||69 ||75 ||59 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|91 ||69 ||75 ||59 ||80 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Jan Ošmera
|align=left|Jan Ošmera
|84 ||96 ||69 ||63 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|84 ||96 ||69 ||63 ||67 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|David Rygl
|align=left|David Rygl
|56 ||76 ||52 ||53 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|56 ||76 ||52 ||53 ||52 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Vojta Stolarz
|align=left|Vojta Stolarz
|109 ||113 ||56 ||63 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|109 ||113 ||56 ||63 ||76 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Daniel Škarka
|align=left|Daniel Škarka
|46 ||99 ||bgcolor=FFCC00|26 ||49 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|46 ||99 ||bgcolor=FFCC00|26 ||49 ||37 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Petr Vaverka
|align=left|Petr Vaverka
|77 ||61 ||59 ||71 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|77 ||61 ||59 ||71 ||77 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|EST|sn}}</big>
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|EST|sn}}</big>
Linia 388: Linia 388:
|-
|-
|align=left|Ryūsei Ikeda
|align=left|Ryūsei Ikeda
|96 ||39 ||31 ||36 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|96 ||39 ||31 ||36 ||bgcolor=FFCC00|27 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Noriaki Kasai
|align=left|Noriaki Kasai
Linia 394: Linia 394:
|-
|-
|align=left|Sakutarō Kobayashi
|align=left|Sakutarō Kobayashi
|bgcolor=FFCC00|25 ||bgcolor=FFCC00|9 ||bgcolor=FFCC00|17 ||bgcolor=FFCC00|10 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|25 ||bgcolor=FFCC00|9 ||bgcolor=FFCC00|17 ||bgcolor=FFCC00|10 ||bgcolor=FFCC00|15 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Sōta Kudō
|align=left|Sōta Kudō
|– ||– ||33 ||bgcolor=FFCC00|30 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|– ||– ||33 ||bgcolor=FFCC00|30 ||bgcolor=FFCC00|20 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Tomofumi Naitō
|align=left|Tomofumi Naitō
|– ||– ||bgcolor=FFCC00|6 ||bgcolor=FFCC00|'''3''' || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|– ||– ||bgcolor=FFCC00|6 ||bgcolor=FFCC00|'''3''' ||49 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Masaki Nakamura
|align=left|Masaki Nakamura
|92 ||bgcolor=FFCC00|24 ||31 ||76 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|92 ||bgcolor=FFCC00|24 ||31 ||76 ||bgcolor=FFCC00|21 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Rintarō Okabe
|align=left|Rintarō Okabe
Linia 412: Linia 412:
|-
|-
|align=left|Yukiya Satō
|align=left|Yukiya Satō
|– ||– ||34 ||bgcolor=FFCC00|29 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|– ||– ||34 ||bgcolor=FFCC00|29 ||61 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Ritsuta Sugiyama
|align=left|Ritsuta Sugiyama
Linia 418: Linia 418:
|-
|-
|align=left|Daimatsu Takehana
|align=left|Daimatsu Takehana
|37 ||56 ||50 ||bgcolor=FFCC00|28 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|37 ||56 ||50 ||bgcolor=FFCC00|28 ||45 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Gō Yamamoto
|align=left|Gō Yamamoto
|– ||– ||bgcolor=FFCC00|9 ||50 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|– ||– ||bgcolor=FFCC00|9 ||50 ||71 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Kanchi Yamane
|align=left|Kanchi Yamane
|– ||– ||bgcolor=FFCC00|11 ||55 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|– ||– ||bgcolor=FFCC00|11 ||55 ||31 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Rikuta Watanabe
|align=left|Rikuta Watanabe
|– ||– ||bgcolor=FFCC00|29 ||bgcolor=FFCC00|23 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|– ||– ||bgcolor=FFCC00|29 ||bgcolor=FFCC00|23 ||bgcolor=FFCC00|11 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|KAZ|sn}}</big>
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|KAZ|sn}}</big>
Linia 449: Linia 449:
|-
|-
|align=left|Johannes Årdal
|align=left|Johannes Årdal
|42 ||42 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|42 ||42 ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|30 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Ole Kristian Baarset
|align=left|Ole Kristian Baarset
|bgcolor=FFCC00|22 ||73 ||35 ||bgcolor=FFCC00|8 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|22 ||73 ||35 ||bgcolor=FFCC00|8 ||bgcolor=FFCC00|24 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Sander Modalen Bakken
|align=left|Sander Modalen Bakken
|82 ||58 ||74 ||37 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|82 ||58 ||74 ||37 ||44 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Pål-Håkon Bjørtomt
|align=left|Pål-Håkon Bjørtomt
Linia 464: Linia 464:
|-
|-
|align=left|Fredrik Gran
|align=left|Fredrik Gran
|65 ||43 ||bgcolor=FFCC00|25 ||31 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|65 ||43 ||bgcolor=FFCC00|25 ||31 ||bgcolor=FFCC00|29 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|{{nowrap|Jesper Nilsen Ingebrigtsvoll}}
|align=left|{{nowrap|Jesper Nilsen Ingebrigtsvoll}}
Linia 470: Linia 470:
|-
|-
|align=left|Karl Haugen Kleppa
|align=left|Karl Haugen Kleppa
|– ||– ||41 ||bgcolor=FFCC00|27 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|– ||– ||41 ||bgcolor=FFCC00|27 ||33 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Isak Andreas Langmo
|align=left|Isak Andreas Langmo
|– ||– ||bgcolor=FFCC00|19 ||bgcolor=FFCC00|13 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|– ||– ||bgcolor=FFCC00|19 ||bgcolor=FFCC00|13 ||41 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Iver Myhre
|align=left|Iver Myhre
|bgcolor=FFCC00|30 ||53 ||bgcolor=FFCC00|18 ||79 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|30 ||53 ||bgcolor=FFCC00|18 ||79 ||bgcolor=FFCC00|25 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Sigurd Myrvang
|align=left|Sigurd Myrvang
Linia 482: Linia 482:
|-
|-
|align=left|Fabian Østvold
|align=left|Fabian Østvold
|– ||– ||46 ||34 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|– ||– ||46 ||34 ||43 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Richard Selbekk-Hansen
|align=left|Richard Selbekk-Hansen
|55 ||48 ||bgcolor=FFCC00|20 ||72 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|55 ||48 ||bgcolor=FFCC00|20 ||72 ||34 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Børge Hansen Utby
|align=left|Børge Hansen Utby
|58 ||84 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|58 ||84 ||– ||– ||78 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|POL|sn}}</big>
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|POL|sn}}</big>
|-
|-
|align=left|Tymoteusz Amilkiewicz
|align=left|Tymoteusz Amilkiewicz
|– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|– ||– ||– ||– ||42 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Klemens Bafia
|align=left|Klemens Bafia
|– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|– ||– ||– ||– ||58 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Szymon Byrski
|align=left|Szymon Byrski
|– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|– ||– ||– ||– ||75 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Mateusz Gruszka
|align=left|Mateusz Gruszka
|bgcolor=FFCC00|8 ||31 ||bgcolor=FFCC00|21 ||bgcolor=FFCC00|4 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|8 ||31 ||bgcolor=FFCC00|21 ||bgcolor=FFCC00|4 ||bgcolor=FFCC00|19 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Jan Habdas
|align=left|Jan Habdas
|– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|13 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Kacper Juroszek
|align=left|Kacper Juroszek
|bgcolor=FFCC00|6 ||bgcolor=FFCC00|7 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|6 ||bgcolor=FFCC00|7 ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|23 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Maciej Kot
|align=left|Maciej Kot
|bgcolor=FFCC00|9 ||bgcolor=FFCC00|'''3''' ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|9 ||bgcolor=FFCC00|'''3''' ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|'''3''' || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Jarosław Krzak
|align=left|Jarosław Krzak
|36 ||40 ||50 ||bgcolor=FFCC00|11 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|36 ||40 ||50 ||bgcolor=FFCC00|11 ||bgcolor=FFCC00|21 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|align=left|Klemens Murańka
|– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Łukasz Łukaszczyk
|align=left|Łukasz Łukaszczyk
|bgcolor=FFCC00|11 ||bgcolor=FFCC00|17 ||bgcolor=FFCC00|8 ||bgcolor=FFCC00|18 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|11 ||bgcolor=FFCC00|17 ||bgcolor=FFCC00|8 ||bgcolor=FFCC00|18 ||bgcolor=FFCC00|12 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Adam Niżnik
|align=left|Adam Niżnik
|31 ||bgcolor=FFCC00|14 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|31 ||bgcolor=FFCC00|14 ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|14 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Michał Obtułowicz
|align=left|Michał Obtułowicz
|– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|– ||– ||– ||– ||79 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Tomasz Pilch
|align=left|Tomasz Pilch
|bgcolor=FFCC00|4 ||bgcolor=FFCC00|10 ||bgcolor=FFCC00|'''1''' ||bgcolor=FFCC00|'''1''' || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|4 ||bgcolor=FFCC00|10 ||bgcolor=FFCC00|'''1''' ||bgcolor=FFCC00|'''1''' ||bgcolor=FFCC00|4 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Szymon Sarniak
|align=left|Szymon Sarniak
|– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|– ||– ||– ||– ||52 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Klemens Staszel
|align=left|Klemens Staszel
|– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|– ||– ||– ||– ||72 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Andrzej Stękała
|align=left|Andrzej Stękała
|– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|'''1''' || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Wiktor Szozda
|align=left|Wiktor Szozda
|89 ||64 ||39 ||44 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|89 ||64 ||39 ||44 ||64 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Kacper Tomasiak
|align=left|Kacper Tomasiak
|bgcolor=FFCC00|29 ||47 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|29 ||47 ||– ||– ||<small>dsq</small> || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Konrad Tomasiak
|align=left|Konrad Tomasiak
|– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|– ||– ||– ||– ||60 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Szymon Urbański
|align=left|Szymon Urbański
|– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|– ||– ||– ||– ||56 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Marcin Wróbel
|align=left|Marcin Wróbel
|bgcolor=FFCC00|24 ||bgcolor=FFCC00|13 ||bgcolor=FFCC00|16 ||bgcolor=FFCC00|6 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|24 ||bgcolor=FFCC00|13 ||bgcolor=FFCC00|16 ||bgcolor=FFCC00|6 ||bgcolor=FFCC00|8 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|RUS|sn}}</big>
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|RUS|sn}}</big>
Linia 648: Linia 645:
|-
|-
|align=left|Jason Colby
|align=left|Jason Colby
|– ||– ||bgcolor=FFCC00|30 ||bgcolor=FFCC00|14 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|– ||– ||bgcolor=FFCC00|30 ||bgcolor=FFCC00|14 ||39 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Decker Dean
|align=left|Decker Dean
|33 ||96 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|33 ||96 ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|17 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Lucas Gasienica
|align=left|Lucas Gasienica
|– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|– ||– ||– ||– ||47 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Maxim Glyvka
|align=left|Maxim Glyvka
|89 ||58 ||81 ||47 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|89 ||58 ||81 ||47 ||57 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Sawyer Graves
|align=left|Sawyer Graves
|108 ||89 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|108 ||89 ||– ||– ||68 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Bryce Kloc
|align=left|Bryce Kloc
|87 ||70 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|87 ||70 ||– ||– ||66 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Liam Nichols
|align=left|Liam Nichols
|105 ||85 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|105 ||85 ||– ||– ||50 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|SUI|sn}}</big>
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|SUI|sn}}</big>
|-
|-
|align=left|Elias Arnold
|align=left|Elias Arnold
|94 ||73 ||79 ||82 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|94 ||73 ||79 ||82 ||54 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Ronny Dürr
|align=left|Ronny Dürr
Linia 677: Linia 674:
|-
|-
|align=left|Sandro Hauswirth
|align=left|Sandro Hauswirth
|32 ||bgcolor=FFCC00|12 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|32 ||bgcolor=FFCC00|12 ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|16 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Lion Hösli
|align=left|Lion Hösli
Linia 683: Linia 680:
|-
|-
|align=left|Mauro Imhof
|align=left|Mauro Imhof
|67 ||103 ||49 ||65 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|67 ||103 ||49 ||65 ||45 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Juri Kesseli
|align=left|Juri Kesseli
|bgcolor=FFCC00|23 ||40 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|23 ||40 ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|28 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Lars Kindlimann
|align=left|Lars Kindlimann
|bgcolor=FFCC00|28 ||bgcolor=FFCC00|20 ||bgcolor=FFCC00|10 ||bgcolor=FFCC00|15 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|28 ||bgcolor=FFCC00|20 ||bgcolor=FFCC00|10 ||bgcolor=FFCC00|15 ||32 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Lars Künzle
|align=left|Lars Künzle
Linia 695: Linia 692:
|-
|-
|align=left|Lean Niederberger
|align=left|Lean Niederberger
|bgcolor=FFCC00|20 ||45 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|20 ||45 ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|26 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Zacchary Penseyres
|align=left|Zacchary Penseyres
Linia 704: Linia 701:
|-
|-
|align=left|Maurin Schneider
|align=left|Maurin Schneider
|81 ||90 ||60 ||53 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|81 ||90 ||60 ||53 ||74 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Marius Sieber
|align=left|Marius Sieber
|64 ||65 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|64 ||65 ||– ||– ||40 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Noah Studer
|align=left|Noah Studer
Linia 713: Linia 710:
|-
|-
|align=left|Micha Sturm
|align=left|Micha Sturm
|– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|– ||– ||– ||– ||48 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Noel Woodtli
|align=left|Noel Woodtli
|<small>dsq</small> ||87 ||58 ||46 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|<small>dsq</small> ||87 ||58 ||46 ||63 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|TUR|sn}}</big>
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|TUR|sn}}</big>
Linia 735: Linia 732:
|-
|-
|align=left|Wasyl Buchonko
|align=left|Wasyl Buchonko
|– ||– ||55 ||76 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|– ||– ||55 ||76 ||70 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Dmytro Palijczuk
|align=left|Dmytro Palijczuk
|– ||– ||77 ||38 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|– ||– ||77 ||38 ||65 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Andrij Pełeszok
|align=left|Andrij Pełeszok
|– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|– ||– ||– ||– ||55 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Mykoła Smyk
|align=left|Mykoła Smyk
Linia 749: Linia 746:
|-
|-
|align=left|Maximilian Gartner
|align=left|Maximilian Gartner
|78 ||95 ||61 ||83 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|78 ||95 ||61 ||83 ||73 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Martino Zambenedetti
|align=left|Martino Zambenedetti
|45 ||54 ||42 ||39 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|45 ||54 ||42 ||39 ||35 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=28|Legenda
!colspan=28|Legenda
2122

edycje