FIS Cup w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 17:25, 28 lis 2024
, 28 lis 2024→Statystyki indywidualne
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 295: | Linia 295: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Iwajło Dimitrow | |align=left|Iwajło Dimitrow | ||
|80 ||79 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |80 ||79 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Nikołaj Kolew | |align=left|Nikołaj Kolew | ||
|102 ||109 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |102 ||109 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Simeon Nikołow | |align=left|Simeon Nikołow | ||
|73 ||88 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |73 ||88 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Krasimir Simitczijski | |align=left|Krasimir Simitczijski | ||
|68 ||92 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |68 ||92 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|CHN|sn}}</big> | !colspan=28|<big>{{reprezentacja|CHN|sn}}</big> | ||
|- | |- | ||
|align=left|Cui Qihang | |align=left|Cui Qihang | ||
|76 ||75 ||46 ||48 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |76 ||75 ||46 ||48 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Lü Yixin | |align=left|Lü Yixin | ||
|113 ||114 ||67 ||56 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |113 ||114 ||67 ||56 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Ren Haoran | |align=left|Ren Haoran | ||
|115 ||83 ||71 ||75 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |115 ||83 ||71 ||75 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Zhen Weijie | |align=left|Zhen Weijie | ||
|bgcolor=FFCC00|27 ||bgcolor=FFCC00|16 ||bgcolor=FFCC00|24 ||68 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|27 ||bgcolor=FFCC00|16 ||bgcolor=FFCC00|24 ||68 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Zheng Pengbo | |align=left|Zheng Pengbo | ||
|83 ||77 ||66 ||58 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |83 ||77 ||66 ||58 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Zhou Xiaoyang | |align=left|Zhou Xiaoyang | ||
|88 ||bgcolor=FFCC00|29 ||bgcolor=FFCC00|22 ||52 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |88 ||bgcolor=FFCC00|29 ||bgcolor=FFCC00|22 ||52 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Zhu Honglin | |align=left|Zhu Honglin | ||
|74 ||71 ||44 ||45 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |74 ||71 ||44 ||45 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|CRO|sn}}</big> | !colspan=28|<big>{{reprezentacja|CRO|sn}}</big> | ||
|- | |- | ||
|align=left|Luka Filip | |align=left|Luka Filip | ||
|104 ||98 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |104 ||98 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|CZE|sn}}</big> | !colspan=28|<big>{{reprezentacja|CZE|sn}}</big> | ||
| Linia 366: | Linia 366: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Andero Kapp | |align=left|Andero Kapp | ||
|41 ||bgcolor=FFCC00|22 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |41 ||bgcolor=FFCC00|22 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|FRA|sn}}</big> | !colspan=28|<big>{{reprezentacja|FRA|sn}}</big> | ||
|- | |- | ||
|align=left|Matti Delaup | |align=left|Matti Delaup | ||
|86 ||114 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |86 ||114 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Robin Delval | |align=left|Robin Delval | ||
|97 ||93 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |97 ||93 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Alessio Laurent | |align=left|Alessio Laurent | ||
|107 ||99 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |107 ||99 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Faustin Moureaux | |align=left|Faustin Moureaux | ||
|100 ||50 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |100 ||50 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Sébastien Woodbridge | |align=left|Sébastien Woodbridge | ||
|<small>dsq</small> ||72 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |<small>dsq</small> ||72 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|JPN|sn}}</big> | !colspan=28|<big>{{reprezentacja|JPN|sn}}</big> | ||
| Linia 391: | Linia 391: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Noriaki Kasai | |align=left|Noriaki Kasai | ||
|40 ||62 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |40 ||62 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Sakutarō Kobayashi | |align=left|Sakutarō Kobayashi | ||
| Linia 406: | Linia 406: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Rintarō Okabe | |align=left|Rintarō Okabe | ||
|85 ||51 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |85 ||51 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Seigo Sasaki | |align=left|Seigo Sasaki | ||
|49 ||36 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |49 ||36 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Yukiya Satō | |align=left|Yukiya Satō | ||
| Linia 415: | Linia 415: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Ritsuta Sugiyama | |align=left|Ritsuta Sugiyama | ||
|47 ||62 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |47 ||62 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Daimatsu Takehana | |align=left|Daimatsu Takehana | ||
| Linia 432: | Linia 432: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Danijar Abajuły | |align=left|Danijar Abajuły | ||
|70 ||102 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |70 ||102 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Ilszat Kadyrow | |align=left|Ilszat Kadyrow | ||
|68 ||67 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |68 ||67 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Daniił Kalinkin | |align=left|Daniił Kalinkin | ||
|113 ||94 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |113 ||94 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Dawyd Kaszkarow | |align=left|Dawyd Kaszkarow | ||
|103 ||105 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |103 ||105 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Ilja Szyłnikow | |align=left|Ilja Szyłnikow | ||
|112 ||116 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |112 ||116 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|NOR|sn}}</big> | !colspan=28|<big>{{reprezentacja|NOR|sn}}</big> | ||
| Linia 458: | Linia 458: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Pål-Håkon Bjørtomt | |align=left|Pål-Håkon Bjørtomt | ||
|43 ||44 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |43 ||44 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Leonard Fageraas | |align=left|Leonard Fageraas | ||
|– ||– ||69 ||51 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||69 ||51 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Fredrik Gran | |align=left|Fredrik Gran | ||
| Linia 467: | Linia 467: | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{nowrap|Jesper Nilsen Ingebrigtsvoll}} | |align=left|{{nowrap|Jesper Nilsen Ingebrigtsvoll}} | ||
|51 ||66 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |51 ||66 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Karl Haugen Kleppa | |align=left|Karl Haugen Kleppa | ||
| Linia 479: | Linia 479: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Sigurd Myrvang | |align=left|Sigurd Myrvang | ||
|79 ||34 ||54 ||40 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |79 ||34 ||54 ||40 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Fabian Østvold | |align=left|Fabian Østvold | ||
| Linia 491: | Linia 491: | ||
|- | |- | ||
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|POL|sn}}</big> | !colspan=28|<big>{{reprezentacja|POL|sn}}</big> | ||
|- | |||
|align=left|Tymoteusz Amilkiewicz | |||
|– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Klemens Bafia | |||
|– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Szymon Byrski | |||
|– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Mateusz Gruszka | |align=left|Mateusz Gruszka | ||
|bgcolor=FFCC00|8 ||31 ||bgcolor=FFCC00|21 ||bgcolor=FFCC00|4 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|8 ||31 ||bgcolor=FFCC00|21 ||bgcolor=FFCC00|4 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Jan Habdas | |||
|– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Kacper Juroszek | |align=left|Kacper Juroszek | ||
| Linia 502: | Linia 514: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Jarosław Krzak | |align=left|Jarosław Krzak | ||
|36 ||40 ||50 ||bgcolor=FFCC00|11 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |36 ||40 ||50 ||bgcolor=FFCC00|11 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Klemens Murańka | |||
|– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Łukasz Łukaszczyk | |align=left|Łukasz Łukaszczyk | ||
| Linia 509: | Linia 524: | ||
|align=left|Adam Niżnik | |align=left|Adam Niżnik | ||
|31 ||bgcolor=FFCC00|14 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |31 ||bgcolor=FFCC00|14 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Michał Obtułowicz | |||
|– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Tomasz Pilch | |align=left|Tomasz Pilch | ||
|bgcolor=FFCC00|4 ||bgcolor=FFCC00|10 ||bgcolor=FFCC00|'''1''' ||bgcolor=FFCC00|'''1''' || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|4 ||bgcolor=FFCC00|10 ||bgcolor=FFCC00|'''1''' ||bgcolor=FFCC00|'''1''' || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Szymon Sarniak | |||
|– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Klemens Staszel | |||
|– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Andrzej Stękała | |||
|– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Wiktor Szozda | |align=left|Wiktor Szozda | ||
| Linia 518: | Linia 545: | ||
|align=left|Kacper Tomasiak | |align=left|Kacper Tomasiak | ||
|bgcolor=FFCC00|29 ||47 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|29 ||47 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Konrad Tomasiak | |||
|– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Szymon Urbański | |||
|– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Marcin Wróbel | |align=left|Marcin Wróbel | ||
| Linia 525: | Linia 558: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Aleksandr Bażenow | |align=left|Aleksandr Bażenow | ||
|44 ||bgcolor=FFCC00|15 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |44 ||bgcolor=FFCC00|15 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Maksim Kołobow | |align=left|Maksim Kołobow | ||
|38 ||bgcolor=FFCC00|27 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |38 ||bgcolor=FFCC00|27 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Kiriłł Kotik | |align=left|Kiriłł Kotik | ||
|34 ||52 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |34 ||52 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Nikita Łoboda | |align=left|Nikita Łoboda | ||
|116 ||117 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |116 ||117 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Ilja Mańkow | |align=left|Ilja Mańkow | ||
|bgcolor=FFCC00|5 ||bgcolor=FFCC00|22 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|5 ||bgcolor=FFCC00|22 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Michaił Nazarow | |align=left|Michaił Nazarow | ||
|bgcolor=FFCC00|14 ||bgcolor=FFCC00|5 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|14 ||bgcolor=FFCC00|5 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Konstantin Nikołajew | |align=left|Konstantin Nikołajew | ||
|52 ||<small>dsq</small> ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |52 ||<small>dsq</small> ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Michaił Purtow | |align=left|Michaił Purtow | ||
|bgcolor=FFCC00|21 ||bgcolor=FFCC00|30 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|21 ||bgcolor=FFCC00|30 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Danił Sadriejew | |align=left|Danił Sadriejew | ||
|bgcolor=FFCC00|7 ||bgcolor=FFCC00|'''2''' ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|7 ||bgcolor=FFCC00|'''2''' ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Roman Trofimow | |align=left|Roman Trofimow | ||
|bgcolor=FFCC00|15 ||37 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|15 ||37 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|ROU|sn}}</big> | !colspan=28|<big>{{reprezentacja|ROU|sn}}</big> | ||
|- | |- | ||
|align=left|Radu Borca | |align=left|Radu Borca | ||
|93 ||108 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |93 ||108 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Iustin Comănescu | |align=left|Iustin Comănescu | ||
|57 ||90 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |57 ||90 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Cezar Crețu | |align=left|Cezar Crețu | ||
|71 ||60 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |71 ||60 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Cosmin Donciu | |align=left|Cosmin Donciu | ||
|99 ||112 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |99 ||112 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Cosmin Drecea | |align=left|Cosmin Drecea | ||
|62 ||111 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |62 ||111 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Mircea Jipescu | |align=left|Mircea Jipescu | ||
|98 ||bgcolor=FFCC00|21 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |98 ||bgcolor=FFCC00|21 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Robert Săndulescu | |align=left|Robert Săndulescu | ||
|75 ||81 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |75 ||81 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Damian Tudor | |align=left|Damian Tudor | ||
|59 ||49 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |59 ||49 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|SLO|sn}}</big> | !colspan=28|<big>{{reprezentacja|SLO|sn}}</big> | ||
|- | |- | ||
|align=left|Žiga Balažič | |align=left|Žiga Balažič | ||
|bgcolor=FFCC00|13 ||55 ||48 ||67 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|13 ||55 ||48 ||67 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Nik Gostiša Lah | |align=left|Nik Gostiša Lah | ||
|50 ||bgcolor=FFCC00|25 ||bgcolor=FFCC00|23 ||bgcolor=FFCC00|16 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |50 ||bgcolor=FFCC00|25 ||bgcolor=FFCC00|23 ||bgcolor=FFCC00|16 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Nik Heberle | |align=left|Nik Heberle | ||
|66 ||38 ||40 ||bgcolor=FFCC00|18 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |66 ||38 ||40 ||bgcolor=FFCC00|18 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Timotej Jeglič | |align=left|Timotej Jeglič | ||
|61 ||106 ||53 ||33 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |61 ||106 ||53 ||33 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Tone Petek | |align=left|Tone Petek | ||
|60 ||81 ||71 ||70 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |60 ||81 ||71 ||70 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Matija Prosenc | |align=left|Matija Prosenc | ||
|35 ||32 ||38 ||bgcolor=FFCC00|5 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |35 ||32 ||38 ||bgcolor=FFCC00|5 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Marcel Stržinar | |align=left|Marcel Stržinar | ||
|63 ||101 ||83 ||43 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |63 ||101 ||83 ||43 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Matija Štemberger | |align=left|Matija Štemberger | ||
|39 ||bgcolor=FFCC00|26 ||bgcolor=FFCC00|28 ||69 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |39 ||bgcolor=FFCC00|26 ||bgcolor=FFCC00|28 ||69 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Alexei Urevc | |align=left|Alexei Urevc | ||
|53 ||57 ||37 ||42 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |53 ||57 ||37 ||42 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Ožbe Zupan | |align=left|Ožbe Zupan | ||
|111 ||78 ||42 ||35 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |111 ||78 ||42 ||35 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|USA|sn}}</big> | !colspan=28|<big>{{reprezentacja|USA|sn}}</big> | ||
| Linia 619: | Linia 652: | ||
|align=left|Decker Dean | |align=left|Decker Dean | ||
|33 ||96 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |33 ||96 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Lucas Gasienica | |||
|– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Maxim Glyvka | |align=left|Maxim Glyvka | ||
| Linia 638: | Linia 674: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Ronny Dürr | |align=left|Ronny Dürr | ||
|– ||– ||68 ||62 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||68 ||62 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Sandro Hauswirth | |align=left|Sandro Hauswirth | ||
| Linia 644: | Linia 680: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Lion Hösli | |align=left|Lion Hösli | ||
|– ||– ||62 ||84 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||62 ||84 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Mauro Imhof | |align=left|Mauro Imhof | ||
| Linia 656: | Linia 692: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Lars Künzle | |align=left|Lars Künzle | ||
|– ||– ||64 ||65 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||64 ||65 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Lean Niederberger | |align=left|Lean Niederberger | ||
| Linia 662: | Linia 698: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Zacchary Penseyres | |align=left|Zacchary Penseyres | ||
|– ||– ||57 ||56 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||57 ||56 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Simon Schmutz | |align=left|Simon Schmutz | ||
|– ||– ||63 ||73 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||63 ||73 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Maurin Schneider | |align=left|Maurin Schneider | ||
| Linia 674: | Linia 710: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Noah Studer | |align=left|Noah Studer | ||
|– ||– ||76 ||81 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||76 ||81 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Micha Sturm | |||
|– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Noel Woodtli | |align=left|Noel Woodtli | ||
| Linia 682: | Linia 721: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Alihan Aktaş | |align=left|Alihan Aktaş | ||
|95 ||110 ||84 ||78 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |95 ||110 ||84 ||78 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Muhammet İrfan Çintımar | |align=left|Muhammet İrfan Çintımar | ||
|bgcolor=FFCC00|26 ||33 ||bgcolor=FFCC00|27 ||bgcolor=FFCC00|17 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|26 ||33 ||bgcolor=FFCC00|27 ||bgcolor=FFCC00|17 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Taha Emin Delikaya | |align=left|Taha Emin Delikaya | ||
|101 ||68 ||73 ||60 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |101 ||68 ||73 ||60 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Aydın Eren Şimşek | |align=left|Aydın Eren Şimşek | ||
|110 ||86 ||78 ||80 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |110 ||86 ||78 ||80 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|UKR|sn}}</big> | !colspan=28|<big>{{reprezentacja|UKR|sn}}</big> | ||
| Linia 700: | Linia 739: | ||
|align=left|Dmytro Palijczuk | |align=left|Dmytro Palijczuk | ||
|– ||– ||77 ||38 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||77 ||38 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Andrij Pełeszok | |||
|– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Mykoła Smyk | |align=left|Mykoła Smyk | ||
|– ||– ||36 ||bgcolor=FFCC00|25 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||36 ||bgcolor=FFCC00|25 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=28|<big>{{reprezentacja|ITA|sn}}</big> | !colspan=28|<big>{{reprezentacja|ITA|sn}}</big> | ||