Użytkownik:Szymizszymix: Różnice pomiędzy wersjami
→Szablony, które chcę utworzyć
(→Szablony, które chcę utworzyć: Już dużo szablonów dzisiaj 😅) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 79: | Linia 79: | ||
|align=right|8. | |align=right|8. | ||
|[[Szablon:Unicode]] | |[[Szablon:Unicode]] | ||
|- | |||
|align=right|9. | |||
|[[Szablon:Fakt]] | |||
|} | |} | ||