Użytkownik:Szymizszymix: Różnice pomiędzy wersjami
→Szablony, które chcę utworzyć: Już dużo szablonów dzisiaj 😅
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
(→Szablony, które chcę utworzyć: Już dużo szablonów dzisiaj 😅) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 76: | Linia 76: | ||
|- | |- | ||
|[[Szablon:Fb rbr pos header]] | |[[Szablon:Fb rbr pos header]] | ||
|- | |||
|align=right|8. | |||
|[[Szablon:Unicode]] | |||
|} | |} | ||