Użytkownik:Szymizszymix: Różnice pomiędzy wersjami
→Szablony, które chcę utworzyć
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 82: | Linia 82: | ||
|align=right|9. | |align=right|9. | ||
|[[Szablon:Fakt]] | |[[Szablon:Fakt]] | ||
|- | |||
|rowspan=4 align=right|10. | |||
|[[Szablon:Fb r]] | |||
|- | |||
|[[Szablon:Fb r footer]] | |||
|- | |||
|[[Szablon:Fb r header]] | |||
|- | |||
|[[Szablon:Fb r team]] | |||
|} | |} | ||