17 347
edycji
Nie podano opisu zmian |
|||
| Linia 79: | Linia 79: | ||
|http://ciekawostkihistoryczne.pl | |http://ciekawostkihistoryczne.pl | ||
|Historia może być ciekawa i ta strona to udowadnia. | |Historia może być ciekawa i ta strona to udowadnia. | ||
|- | |||
|Nauka o klimacie | |||
|http://naukaoklimacie.pl | |||
|Internauci dwoją się i troją, by udowodnić, że globalne ocieplenie jest mitem. W odpowiedzi na to szczekanie powstała bardzo mocna i merytoryczna strona, która udowadnia, że globalne ocieplenie jest realne i rozwala w drobny mak popularne mity. | |||
|} | |} | ||