17 347
edycji
| Linia 109: | Linia 109: | ||
|https://stratakazika.pl | |https://stratakazika.pl | ||
|Obalenie jednego z głównych argumentów antypiratów w ironicznej i zabawnej formie. | |Obalenie jednego z głównych argumentów antypiratów w ironicznej i zabawnej formie. | ||
|- | |||
|Hacker Typer | |||
|http://hackertyper.net | |||
|Poczuj się jak haker w filmie. Naciskaj losowe klawisze, a powstanie kod. | |||
|} | |} | ||