17 347
edycji
| Linia 113: | Linia 113: | ||
|http://hackertyper.net | |http://hackertyper.net | ||
|Poczuj się jak haker w filmie. Naciskaj losowe klawisze, a powstanie kod. | |Poczuj się jak haker w filmie. Naciskaj losowe klawisze, a powstanie kod. | ||
|- | |||
|Pointer pointer | |||
|http://pointerpointer.com/ | |||
|Zatrzymaj kursor na pewnym punkcie ekranu, a pokaże się zdjęcie postaci wskazujących w to miejsce. | |||
|} | |} | ||