SiemaCraft (creative): Różnice pomiędzy wersjami

(→‎Linie kolejowe: jest jeszcze jedna stacja na czerwonej linii :V)
Linia 88: Linia 88:
| -42
| -42
|-
|-
|Winford
|Winford (MW1, MW2)
|Urokliwe miasto niedaleko spawnu.  
|Urokliwe miasto niedaleko spawnu. MW1 znajduje się na dole, zaś MW2 na górze.
|529
|529
|72
|72
Linia 123: Linia 123:
|74
|74
|1249
|1249
|-
|Doodharmby - Pchli Tark
|Pierwsza stacja w mieście Doodharmby.
|
|
|
|}
|}


184

edycje