SiemaCraft (creative): Różnice pomiędzy wersjami
→Stacje
Patryk1023 (dyskusja | edycje) (→Linie kolejowe: jest jeszcze jedna stacja na czerwonej linii :V) |
Patryk1023 (dyskusja | edycje) (→Stacje) |
||
| Linia 88: | Linia 88: | ||
| -42 | | -42 | ||
|- | |- | ||
|Winford | |Winford (MW1, MW2) | ||
|Urokliwe miasto niedaleko spawnu. | |Urokliwe miasto niedaleko spawnu. MW1 znajduje się na dole, zaś MW2 na górze. | ||
|529 | |529 | ||
|72 | |72 | ||
| Linia 123: | Linia 123: | ||
|74 | |74 | ||
|1249 | |1249 | ||
|- | |||
|Doodharmby - Pchli Tark | |||
|Pierwsza stacja w mieście Doodharmby. | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||