Użytkownik:Kenex/mój komputer: Różnice pomiędzy wersjami

m
Linia 46: Linia 46:
|-
|-
| Dysk SSD PCIe 4.0 || 1000 GB SSD M.2 PCIe 4.0<br>Samsung SSD 990 PRO
| Dysk SSD PCIe 4.0 || 1000 GB SSD M.2 PCIe 4.0<br>Samsung SSD 990 PRO
|-
| Dołożony dysk || Samsung SSD 990 PRO 2TB
|-
|-
| Opcje dołożenia dysków || Możliwość montażu czterech dysków SATA<br>Możliwość montażu dwóch dysków M.2 PCIe
| Opcje dołożenia dysków || Możliwość montażu czterech dysków SATA<br>Możliwość montażu dwóch dysków M.2 PCIe