17 347
edycji
m (→Komputer nowy) |
m (→Akcesoria) |
||
| Linia 4: | Linia 4: | ||
|- | |- | ||
! Typ !! Model | ! Typ !! Model | ||
|- | |||
| Gamepad || Xbox One | |||
|- | |- | ||
| Monitor || ASUS ROG SWIFT PG279QE | | Monitor || ASUS ROG SWIFT PG279QE | ||
| Linia 10: | Linia 12: | ||
|- | |- | ||
| Klawiatura || Roccat Isku FX | | Klawiatura || Roccat Isku FX | ||
|- | |||
| Słuchawki || HyperX Cloud Alpha S | |||
|} | |} | ||