Przejdź do zawartości

Użytkownik:Kenex/mój komputer: Różnice pomiędzy wersjami

m
 
Linia 4: Linia 4:
|-
|-
! Typ !! Model
! Typ !! Model
|-
| Gamepad || Xbox One
|-
|-
| Monitor || ASUS ROG SWIFT PG279QE
| Monitor || ASUS ROG SWIFT PG279QE
Linia 10: Linia 12:
|-
|-
| Klawiatura || Roccat Isku FX
| Klawiatura || Roccat Isku FX
|-
| Słuchawki || HyperX Cloud Alpha S
|}
|}