Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami

Nie podano opisu zmian
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Linia 786: Linia 786:


=== Informacje o periodach ===
=== Informacje o periodach ===
* I period: [[Letnie Grand Prix w skokach narciarskich 2024 (fikcyjne)|Letnie Grand Prix]]
* I period: Letnie Grand Prix
* II period: Letnie Grand Prix
* II period: Letnie Grand Prix
* III period: 23 listopada – 22 grudnia (9 konkursów indywidualnych, 2 duetów)
* III period: 22 listopada – 22 grudnia (10 konkursów indywidualnych, 2 duetów)
* IV period: 29 grudnia – 6 stycznia (4 konkursy indywidualne)
* IV period: 29 grudnia – 6 stycznia (4 konkursy indywidualne)
* V period: 11 stycznia – 26 stycznia (5 konkursów indywidualnych, 1 drużynowy)
* V period: 18 stycznia – 26 stycznia (3 konkursy indywidualne, 1 drużynowy)
* VI period: 31 stycznia – 16 lutego (6 konkursów indywidualnych, 2 duetów)
* VI period: 31 stycznia – 16 lutego (6 konkursów indywidualnych, 1 drużynowy, 1 duetów)
* VII period: 13 marca – 30 marca (6 konkursów indywidualnych, 2 drużynowe)
* VII period: 13 marca – 30 marca (6 konkursów indywidualnych, 1 drużynowy, 1 duetów)


{| class="wikitable white"
{| class="wikitable white"
Linia 798: Linia 798:
!colspan=2|III period
!colspan=2|III period
|-
|-
|rowspan=16 style="text-align:center;" | [[Letnie Grand Prix w skokach narciarskich 2024 (fikcyjne)|Letnie<br />Grand<br />Prix]]
|rowspan=16 style="text-align:center;" | Letnie<br />Grand<br />Prix
!{{tooltip|Kw.|Kwota}}
!{{tooltip|Kw.|Kwota}}
!Reprezentacja
!Reprezentacja
|-
|-
|rowspan=3 align=center|6
|rowspan=2 align=center|6+1
|{{reprezentacja|AUT|sn}}
|{{reprezentacja|AUT|sn}}
|-
|-
|{{reprezentacja|GER|sn}}
|-
|align=center|6
|{{reprezentacja|NOR|sn}}
|{{reprezentacja|NOR|sn}}
|-
|{{reprezentacja|SLO|sn}}
|-
|-
|rowspan=3 align=center|5
|rowspan=3 align=center|5
|{{reprezentacja|GER|sn}}
|{{reprezentacja|JPN|sn}}
|-
|-
|{{reprezentacja|POL|sn}}
|{{reprezentacja|POL|sn}}
|-
|-
|{{reprezentacja|SUI|sn}}
|{{reprezentacja|SLO|sn}}
|-
|align=center|4+1
|{{nowrap|{{reprezentacja|USA|sn}}}}
|-
|-
|rowspan=3 align=center|4+1
|rowspan=3 align=center|4
|{{reprezentacja|FIN|sn}}
|{{reprezentacja|FIN|sn}}
|-
|-
|{{reprezentacja|JPN|sn}}
|{{reprezentacja|SUI|sn}}
|-
|{{reprezentacja|USA|sn}}
|-
|-
|align=center|4
|{{reprezentacja|ITA|sn}}
|{{reprezentacja|ITA|sn}}
|-
|-
Linia 833: Linia 834:
|{{reprezentacja|EST|sn}}
|{{reprezentacja|EST|sn}}
|-
|-
|{{reprezentacja|KAZ|sn}}
|{{reprezentacja|FRA|sn}}
|-
|-
|{{reprezentacja|UKR|sn}}
|{{reprezentacja|UKR|sn}}
2122

edycje