17 630
edycji
| Linia 24: | Linia 24: | ||
|- | |- | ||
| [[CleverBot]] || Czatbot, który w przeszłości robił ogromną furrorę. Obecnie może nie jest już taki imponujący, ale nadal potrafi dostarczyć rozrywki. || Pisanie po polsku daje dużo gorsze rezultaty. || Można pisać bez ograniczeń za darmo. || Można z nim flirtować. Zwłaszcza pisząc po polsku ma tendencję, by odpowiadać w zboczony sposób (Polacy nauczyli). | | [[CleverBot]] || Czatbot, który w przeszłości robił ogromną furrorę. Obecnie może nie jest już taki imponujący, ale nadal potrafi dostarczyć rozrywki. || Pisanie po polsku daje dużo gorsze rezultaty. || Można pisać bez ograniczeń za darmo. || Można z nim flirtować. Zwłaszcza pisząc po polsku ma tendencję, by odpowiadać w zboczony sposób (Polacy nauczyli). | ||
|- | |||
| [[DeepSeek]] || || || || | |||
|- | |- | ||
| [[Dreampress.ai]] || Generator tekstu dedykowany opowiadaniom erotycznym. Niestety jakość pozostawia wiele do życzenia. Historie są raczej cringowe, a nie podniecające. [[Dzieła AI:Dreampress|Zobacz przykłady]]. || Po polsku zwraca kompletny random. || Każdy akapit kosztuje token, za darmo dostaje się ich 6. || Trudno żeby sprzeciwiał się NSFW. Ważne, by wszystkie postacie były 18+, a aktywność seksualna za obustronną zgodą. | | [[Dreampress.ai]] || Generator tekstu dedykowany opowiadaniom erotycznym. Niestety jakość pozostawia wiele do życzenia. Historie są raczej cringowe, a nie podniecające. [[Dzieła AI:Dreampress|Zobacz przykłady]]. || Po polsku zwraca kompletny random. || Każdy akapit kosztuje token, za darmo dostaje się ich 6. || Trudno żeby sprzeciwiał się NSFW. Ważne, by wszystkie postacie były 18+, a aktywność seksualna za obustronną zgodą. | ||
| Linia 65: | Linia 67: | ||
|- | |- | ||
| [[Bielik AI]] || Polski, otwarty model językowy. || Nieźle radzi sobie po polsku, ale niestety robi czasem błędy. || Można bezpłatnie używać wersji online i offline. || Zwykle nie protestuje przeciw NSFW, a jeśli stawia opór, bardzo łatwo skłonić go do pisania ([[:Plik:Bielik - skoro to konieczne.png|przykład]]). | | [[Bielik AI]] || Polski, otwarty model językowy. || Nieźle radzi sobie po polsku, ale niestety robi czasem błędy. || Można bezpłatnie używać wersji online i offline. || Zwykle nie protestuje przeciw NSFW, a jeśli stawia opór, bardzo łatwo skłonić go do pisania ([[:Plik:Bielik - skoro to konieczne.png|przykład]]). | ||
|- | |||
| [[DeepSeek]] || || || || | |||
|- | |- | ||
| [[Kosmos-1]] || Zapowiedziane multimodalne AI od Microsoftu, które poza standardowym generowaniem tekstu potrafi także rozumieć treść obrazków, rozwiązywać łamigłówki graficzne itp. || || || | | [[Kosmos-1]] || Zapowiedziane multimodalne AI od Microsoftu, które poza standardowym generowaniem tekstu potrafi także rozumieć treść obrazków, rozwiązywać łamigłówki graficzne itp. || || || | ||