Puchar Kontynentalny w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami

Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Linia 232: Linia 232:
|-
|-
|align=left|Clemens Aigner
|align=left|Clemens Aigner
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|28 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Philipp Aschenwald
|align=left|Philipp Aschenwald
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|12 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Manuel Fettner
|align=left|Manuel Fettner
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|'''3''' || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Daniel Huber
|align=left|Daniel Huber
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|'''2''' || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Markus Müller
|align=left|Markus Müller
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|18 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Maximilian Ortner
|align=left|Maximilian Ortner
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|17 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=25|<center><big>'''{{reprezentacja|BUL|sn}}'''</big></center>
!colspan=25|<center><big>'''{{reprezentacja|BUL|sn}}'''</big></center>
|-
|-
|align=left|Władimir Zografski
|align=left|Władimir Zografski
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|9 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=25|<center><big>'''{{reprezentacja|CHN|sn}}'''</big></center>
!colspan=25|<center><big>'''{{reprezentacja|CHN|sn}}'''</big></center>
|-
|-
|align=left|Song Qiwu
|align=left|Song Qiwu
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|41 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Zhen Weijie
|align=left|Zhen Weijie
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|56 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Zhou Xiaoyang
|align=left|Zhou Xiaoyang
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|57 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=25|<center><big>'''{{reprezentacja|EST|sn}}'''</big></center>
!colspan=25|<center><big>'''{{reprezentacja|EST|sn}}'''</big></center>
|-
|-
|align=left|Kevin Maltsev
|align=left|Kevin Maltsev
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|27 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Kaimar Vagul
|align=left|Kaimar Vagul
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|44 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=25|<center><big>'''{{reprezentacja|FIN|sn}}'''</big></center>
!colspan=25|<center><big>'''{{reprezentacja|FIN|sn}}'''</big></center>
|-
|-
|align=left|Tomas Kuisma
|align=left|Tomas Kuisma
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|60 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Jarkko Määttä
|align=left|Jarkko Määttä
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|39 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Vilho Palosaari
|align=left|Vilho Palosaari
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|25 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Arttu Pohjola
|align=left|Arttu Pohjola
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|38 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=25|<center><big>'''{{reprezentacja|FRA|sn}}'''</big></center>
!colspan=25|<center><big>'''{{reprezentacja|FRA|sn}}'''</big></center>
|-
|-
|align=left|Alessandro Batby
|align=left|Alessandro Batby
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|41 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Jules Chervet
|align=left|Jules Chervet
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|64 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Ari Repellin
|align=left|Ari Repellin
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|55 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=25|<center><big>'''{{reprezentacja|JPN|sn}}'''</big></center>
!colspan=25|<center><big>'''{{reprezentacja|JPN|sn}}'''</big></center>
|-
|-
|align=left|Noriaki Kasai
|align=left|Noriaki Kasai
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|53 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Asahi Sakano
|align=left|Asahi Sakano
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|47 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Keiichi Satō
|align=left|Keiichi Satō
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|20 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Taku Takeuchi
|align=left|Taku Takeuchi
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|26 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=25|<center><big>'''{{reprezentacja|KAZ|sn}}'''</big></center>
!colspan=25|<center><big>'''{{reprezentacja|KAZ|sn}}'''</big></center>
|-
|-
|align=left|Nikita Diewiatkin
|align=left|Nikita Diewiatkin
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|40 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Sabirżan Muminow
|align=left|Sabirżan Muminow
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|50 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Swiatosław Nazarienko
|align=left|Swiatosław Nazarienko
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|22 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Siergiej Tkaczenko
|align=left|Siergiej Tkaczenko
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|52 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=25|<center><big>'''{{reprezentacja|GER|sn}}'''</big></center>
!colspan=25|<center><big>'''{{reprezentacja|GER|sn}}'''</big></center>
|-
|-
|align=left|Felix Hoffmann
|align=left|Felix Hoffmann
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|14 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Philipp Raimund
|align=left|Philipp Raimund
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|'''1''' || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Luca Roth
|align=left|Luca Roth
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|18 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Constantin Schmid
|align=left|Constantin Schmid
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|4 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=25|<center><big>'''{{reprezentacja|NOR|sn}}'''</big></center>
!colspan=25|<center><big>'''{{reprezentacja|NOR|sn}}'''</big></center>
|-
|-
|align=left|Anders Håre
|align=left|Anders Håre
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|32 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Bendik Jakobsen Heggli
|align=left|Bendik Jakobsen Heggli
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|34 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|{{nowrap|Sindre Ulven Jørgensen}}
|align=left|{{nowrap|Sindre Ulven Jørgensen}}
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|24 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Benjamin Østvold
|align=left|Benjamin Østvold
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|10 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Robin Pedersen
|align=left|Robin Pedersen
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|7 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Sondre Ringen
|align=left|Sondre Ringen
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|13 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=25|<center><big>'''{{reprezentacja|POL|sn}}'''</big></center>
!colspan=25|<center><big>'''{{reprezentacja|POL|sn}}'''</big></center>
|-
|-
|align=left|Mateusz Gruszka
|align=left|Mateusz Gruszka
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|61 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Jan Habdas
|align=left|Jan Habdas
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|51 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Klemens Joniak
|align=left|Klemens Joniak
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|46 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Adam Niżnik
|align=left|Adam Niżnik
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|30 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Tomasz Pilch
|align=left|Tomasz Pilch
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|48 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Kacper Tomasiak
|align=left|Kacper Tomasiak
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|35 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Marcin Wróbel
|align=left|Marcin Wróbel
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|23 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=25|<center><big>'''{{reprezentacja|RUS|sn}}'''</big></center>
!colspan=25|<center><big>'''{{reprezentacja|RUS|sn}}'''</big></center>
|-
|-
|align=left|Kiriłł Kotik
|align=left|Kiriłł Kotik
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|62 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Ilja Mańkow
|align=left|Ilja Mańkow
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|33 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Michaił Purtow
|align=left|Michaił Purtow
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|49 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Danił Sadriejew
|align=left|Danił Sadriejew
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|11 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=25|<center><big>'''{{reprezentacja|SVK|sn}}'''</big></center>
!colspan=25|<center><big>'''{{reprezentacja|SVK|sn}}'''</big></center>
|-
|-
|align=left|Hektor Kapustík
|align=left|Hektor Kapustík
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|29 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=25|<center><big>'''{{reprezentacja|SLO|sn}}'''</big></center>
!colspan=25|<center><big>'''{{reprezentacja|SLO|sn}}'''</big></center>
|-
|-
|align=left|Maksim Bartolj
|align=left|Maksim Bartolj
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|15 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Jan Bombek
|align=left|Jan Bombek
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|37 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Mark Hafnar
|align=left|Mark Hafnar
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|31 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Žiga Jančar
|align=left|Žiga Jančar
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|45 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Žiga Jelar
|align=left|Žiga Jelar
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|5 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Rok Masle
|align=left|Rok Masle
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|7 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Matija Vidic
|align=left|Matija Vidic
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|6 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=25|<center><big>'''{{reprezentacja|USA|sn}}'''</big></center>
!colspan=25|<center><big>'''{{reprezentacja|USA|sn}}'''</big></center>
|-
|-
|align=left|Jason Colby
|align=left|Jason Colby
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|63 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Tate Frantz
|align=left|Tate Frantz
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|59 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Casey Larson
|align=left|Casey Larson
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|36 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=25|<center><big>'''{{reprezentacja|SUI|sn}}'''</big></center>
!colspan=25|<center><big>'''{{reprezentacja|SUI|sn}}'''</big></center>
|-
|-
|align=left|Sandro Hauswirth
|align=left|Sandro Hauswirth
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|54 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Juri Kesseli
|align=left|Juri Kesseli
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|43 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Marius Sieber
|align=left|Marius Sieber
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|58 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Yanick Wasser
|align=left|Yanick Wasser
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|21 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
!colspan=25|<center><big>'''{{reprezentacja|TUR|sn}}'''</big></center>
|-
|align=left|Fatih Arda İpcioğlu
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=25|<center><big>'''{{reprezentacja|ITA|sn}}'''</big></center>
!colspan=25|<center><big>'''{{reprezentacja|ITA|sn}}'''</big></center>
|-
|-
|align=left|Andrea Campregher
|align=left|Andrea Campregher
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|16 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=25|Legenda
!colspan=25|Legenda
2122

edycje