Puchar Kontynentalny w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Kontynentalny w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 00:47, 30 gru 2024
, 30 gru 2024→Kalendarz zawodów
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 199: | Linia 199: | ||
|style="border-top-width:3px"| | |style="border-top-width:3px"| | ||
|} | |} | ||
== Statystyki indywidualne == | == Statystyki indywidualne == | ||
{| class="wikitable white" style="text-align: center; font-size: 90%" width=100% | {| class="wikitable white" style="text-align: center; font-size: 90%" width=100% | ||
| Linia 228: | Linia 228: | ||
!width=25|[[Plik:Flag of Poland.svg|15px|Zakopane 22.03]] | !width=25|[[Plik:Flag of Poland.svg|15px|Zakopane 22.03]] | ||
!width=25|[[Plik:Flag of Poland.svg|15px|Zakopane 23.03]] | !width=25|[[Plik:Flag of Poland.svg|15px|Zakopane 23.03]] | ||
|- | |||
!colspan=25|<center><big>'''{{reprezentacja|AUT|sn}}'''</big></center> | |||
|- | |||
|align=left|Clemens Aigner | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Philipp Aschenwald | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Manuel Fettner | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Daniel Huber | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Markus Müller | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Maximilian Ortner | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=25|<center><big>'''{{reprezentacja|BUL|sn}}'''</big></center> | |||
|- | |||
|align=left|Władimir Zografski | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=25|<center><big>'''{{reprezentacja|CHN|sn}}'''</big></center> | |||
|- | |||
|align=left|Song Qiwu | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Wang Rui | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Zhen Weijie | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Zhou Xiaoyang | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=25|<center><big>'''{{reprezentacja|EST|sn}}'''</big></center> | |||
|- | |||
|align=left|Kevin Maltsev | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Kaimar Vagul | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=25|<center><big>'''{{reprezentacja|FIN|sn}}'''</big></center> | |||
|- | |||
|align=left|Tomas Kuisma | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Jarkko Määttä | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Vilho Palosaari | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Arttu Pohjola | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=25|<center><big>'''{{reprezentacja|FRA|sn}}'''</big></center> | |||
|- | |||
|align=left|Alessandro Batby | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Jules Chervet | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Ari Repellin | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=25|<center><big>'''{{reprezentacja|JPN|sn}}'''</big></center> | |||
|- | |||
|align=left|Noriaki Kasai | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Asahi Sakano | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Keiichi Satō | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Taku Takeuchi | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=25|<center><big>'''{{reprezentacja|KAZ|sn}}'''</big></center> | |||
|- | |||
|align=left|Nikita Diewiatkin | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Sabirżan Muminow | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Swiatosław Nazarienko | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Siergiej Tkaczenko | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=25|<center><big>'''{{reprezentacja|GER|sn}}'''</big></center> | |||
|- | |||
|align=left|Felix Hoffmann | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Philipp Raimund | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Luca Roth | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Constantin Schmid | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=25|<center><big>'''{{reprezentacja|NOR|sn}}'''</big></center> | |||
|- | |||
|align=left|Anders Håre | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Bendik Jakobsen Heggli | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|{{nowrap|Sindre Ulven Jørgensen}} | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Benjamin Østvold | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Robin Pedersen | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Sondre Ringen | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=25|<center><big>'''{{reprezentacja|POL|sn}}'''</big></center> | |||
|- | |||
|align=left|Mateusz Gruszka | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Jan Habdas | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Klemens Joniak | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Adam Niżnik | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Tomasz Pilch | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Kacper Tomasiak | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Marcin Wróbel | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=25|<center><big>'''{{reprezentacja|RUS|sn}}'''</big></center> | |||
|- | |||
|align=left|Kiriłł Kotik | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Ilja Mańkow | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Michaił Purtow | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Danił Sadriejew | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=25|<center><big>'''{{reprezentacja|SVK|sn}}'''</big></center> | |||
|- | |||
|align=left|Hektor Kapustík | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=25|<center><big>'''{{reprezentacja|SLO|sn}}'''</big></center> | |||
|- | |||
|align=left|Maksim Bartolj | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Jan Bombek | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Mark Hafnar | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Žiga Jančar | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Žiga Jelar | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Rok Masle | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Matija Vidic | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=25|<center><big>'''{{reprezentacja|USA|sn}}'''</big></center> | |||
|- | |||
|align=left|Jason Colby | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Tate Frantz | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Casey Larson | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=25|<center><big>'''{{reprezentacja|SUI|sn}}'''</big></center> | |||
|- | |||
|align=left|Sandro Hauswirth | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Juri Kesseli | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Marius Sieber | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Yanick Wasser | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=25|<center><big>'''{{reprezentacja|TUR|sn}}'''</big></center> | |||
|- | |||
|align=left|Fatih Arda İpcioğlu | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
!colspan=25|<center><big>'''{{reprezentacja|ITA|sn}}'''</big></center> | |||
|- | |||
|align=left|Andrea Campregher | |||
| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
!colspan=25|Legenda | !colspan=25|Legenda | ||
| Linia 233: | Linia 467: | ||
|colspan=25|<span style="background-color: #FFCC00">'''1-3'''</span> <span style="background-color: #FFCC00">4-30</span> <span style="background-color: #FFFFFF">poniżej 30</span> <small>'''dns'''</small> – Zawodnik zgłoszony do konkursu nie wystartował<br><small>dsq</small> – Zawodnik zdyskwalifikowany <small>'''-'''</small> – Zawodnik nie zgłoszony do konkursu | |colspan=25|<span style="background-color: #FFCC00">'''1-3'''</span> <span style="background-color: #FFCC00">4-30</span> <span style="background-color: #FFFFFF">poniżej 30</span> <small>'''dns'''</small> – Zawodnik zgłoszony do konkursu nie wystartował<br><small>dsq</small> – Zawodnik zdyskwalifikowany <small>'''-'''</small> – Zawodnik nie zgłoszony do konkursu | ||
|} | |} | ||
[[Kategoria:Sport]] | [[Kategoria:Sport]] | ||