Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami

Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Linia 944: Linia 944:
|-
|-
|align=left|Jan Hörl
|align=left|Jan Hörl
||+ || || || || || ||
||+ ||+ || || || || ||
|-
|-
|align=left|Stefan Kraft
|align=left|Stefan Kraft
||+ || || || || || ||
||+ ||+ || || || || ||
|-
|-
|bgcolor=F0FFFF style="text-align:center;" | <big>'''{{reprezentacja|FIN|sn}}'''</big>
|bgcolor=F0FFFF style="text-align:center;" | <big>'''{{reprezentacja|FIN|sn}}'''</big>
Linia 959: Linia 959:
|-
|-
|align=left|Antti Aalto
|align=left|Antti Aalto
||+ || || || || || ||
||+ ||+ || || || || ||
|-
|-
|align=left|Niko Kytösaho
|align=left|Niko Kytösaho
||+ || || || || || ||
||+ ||+ || || || || ||
|-
|-
|bgcolor=F0FFFF style="text-align:center;" | <big>'''{{reprezentacja|FRA|sn}}'''</big>
|bgcolor=F0FFFF style="text-align:center;" | <big>'''{{reprezentacja|FRA|sn}}'''</big>
Linia 974: Linia 974:
|-
|-
|align=left|Valentin Foubert
|align=left|Valentin Foubert
||+ || || || || || ||
||+ ||+ || || || || ||
|-
|-
|align=left|Enzo Milesi
|align=left|Enzo Milesi
||+ || || || || || ||
||+ ||+ || || || || ||
|-
|-
|bgcolor=F0FFFF style="text-align:center;" | <big>'''{{reprezentacja|JPN|sn}}'''</big>
|bgcolor=F0FFFF style="text-align:center;" | <big>'''{{reprezentacja|JPN|sn}}'''</big>
Linia 989: Linia 989:
|-
|-
|align=left|Ryōyū Kobayashi
|align=left|Ryōyū Kobayashi
||+ || || || || || ||
||+ ||+ || || || || ||
|-
|-
|align=left|Ren Nikaidō
|align=left|Ren Nikaidō
||+ || || || || || ||
||+ ||+ || || || || ||
|-
|-
|bgcolor=F0FFFF style="text-align:center;" | <big>'''{{reprezentacja|KAZ|sn}}'''</big>
|bgcolor=F0FFFF style="text-align:center;" | <big>'''{{reprezentacja|KAZ|sn}}'''</big>
Linia 1004: Linia 1004:
|-
|-
|align=left|Ilja Miziernych
|align=left|Ilja Miziernych
||+ || || || || || ||
||+ ||+ || || || || ||
|-
|-
|align=left|Danił Wasiljew
|align=left|Danił Wasiljew
||+ || || || || || ||
||+ ||+ || || || || ||
|-
|-
|bgcolor=F0FFFF style="text-align:center;" | <big>'''{{reprezentacja|GER|sn}}'''</big>
|bgcolor=F0FFFF style="text-align:center;" | <big>'''{{reprezentacja|GER|sn}}'''</big>
Linia 1019: Linia 1019:
|-
|-
|align=left|Karl Geiger
|align=left|Karl Geiger
||+ || || || || || ||
||+ ||– || || || || ||
|-
|align=left|Pius Paschke
||– ||+ || || || || ||
|-
|-
|align=left|Andreas Wellinger
|align=left|Andreas Wellinger
||+ || || || || || ||
||+ ||+ || || || || ||
|-
|-
|bgcolor=F0FFFF style="text-align:center;" | <big>'''{{reprezentacja|NOR|sn}}'''</big>
|bgcolor=F0FFFF style="text-align:center;" | <big>'''{{reprezentacja|NOR|sn}}'''</big>
Linia 1034: Linia 1037:
|-
|-
|align=left|Johann André Forfang
|align=left|Johann André Forfang
||+ || || || || || ||
||+ ||– || || || || ||
|-
|align=left|Halvor Egner Granerud
||– ||+ || || || || ||
|-
|-
|align=left|Marius Lindvik
|align=left|Marius Lindvik
||+ || || || || || ||
||+ ||+ || || || || ||
|-
|-
|bgcolor=F0FFFF style="text-align:center;" | <big>'''{{reprezentacja|RUS|sn}}'''</big>
|bgcolor=F0FFFF style="text-align:center;" | <big>'''{{reprezentacja|RUS|sn}}'''</big>
Linia 1047: Linia 1053:
|
|
|
|
|-
|align=left|Ilja Mańkow
||– ||+ || || || || ||
|-
|-
|align=left|Michaił Nazarow
|align=left|Michaił Nazarow
||+ || || || || || ||
||+ ||– || || || || ||
|-
|align=left|Danił Sadriejew
||– ||+ || || || || ||
|-
|-
|align=left|Roman Trofimow
|align=left|Roman Trofimow
||+ || || || || || ||
||+ |||| || || || ||
|-
|-
|bgcolor=F0FFFF style="text-align:center;" | <big>'''{{reprezentacja|ROU|sn}}'''</big>
|bgcolor=F0FFFF style="text-align:center;" | <big>'''{{reprezentacja|ROU|sn}}'''</big>
|15
|15
|
|
|
|
|
|
Linia 1064: Linia 1076:
|-
|-
|align=left|Daniel Cacina
|align=left|Daniel Cacina
||+ || || || || || ||
||+ |||| || || || ||
|-
|-
|align=left|Mihnea Spulber
|align=left|Mihnea Spulber
||+ || || || || || ||
||+ |||| || || || ||
|-
|-
|bgcolor=F0FFFF style="text-align:center;" | <big>'''{{reprezentacja|POL|sn}}'''</big>
|bgcolor=F0FFFF style="text-align:center;" | <big>'''{{reprezentacja|POL|sn}}'''</big>
Linia 1079: Linia 1091:
|-
|-
|align=left|Dawid Kubacki
|align=left|Dawid Kubacki
||+ || || || || || ||
||+ ||+ || || || || ||
|-
|-
|align=left|Piotr Żyła
|align=left|Piotr Żyła
||+ || || || || || ||
||+ ||+ || || || || ||
|-
|-
|bgcolor=F0FFFF style="text-align:center;" | <big>'''{{reprezentacja|SLO|sn}}'''</big>
|bgcolor=F0FFFF style="text-align:center;" | <big>'''{{reprezentacja|SLO|sn}}'''</big>
Linia 1092: Linia 1104:
|
|
|
|
|-
|align=left|Lovro Kos
||– ||+ || || || || ||
|-
|align=left|Anže Lanišek
||– ||+ || || || || ||
|-
|-
|align=left|Domen Prevc
|align=left|Domen Prevc
||+ || || || || || ||
||+ |||| || || || ||
|-
|-
|align=left|Peter Prevc
|align=left|Peter Prevc
||+ || || || || || ||
||+ |||| || || || ||
|-
|-
|bgcolor=F0FFFF style="text-align:center;" | <big>'''{{reprezentacja|USA|sn}}'''</big>
|bgcolor=F0FFFF style="text-align:center;" | <big>'''{{reprezentacja|USA|sn}}'''</big>
Linia 1109: Linia 1127:
|-
|-
|align=left|Erik Belshaw
|align=left|Erik Belshaw
||+ || || || || || ||
||+ ||+ || || || || ||
|-
|-
|align=left|Decker Dean
|align=left|Decker Dean
||+ || || || || || ||
||+ ||+ || || || || ||
|-
|-
|bgcolor=F0FFFF style="text-align:center;" | <big>'''{{reprezentacja|SUI|sn}}'''</big>
|bgcolor=F0FFFF style="text-align:center;" | <big>'''{{reprezentacja|SUI|sn}}'''</big>
Linia 1124: Linia 1142:
|-
|-
|align=left|Gregor Deschwanden
|align=left|Gregor Deschwanden
||+ || || || || || ||
||+ ||+ || || || || ||
|-
|-
|align=left|Remo Imhof
|align=left|Remo Imhof
||+ || || || || || ||
||+ ||+ || || || || ||
|-
|-
|bgcolor=F0FFFF style="text-align:center;" | <big>'''{{reprezentacja|UKR|sn}}'''</big>
|bgcolor=F0FFFF style="text-align:center;" | <big>'''{{reprezentacja|UKR|sn}}'''</big>
Linia 1139: Linia 1157:
|-
|-
|align=left|Witalij Kaliniczenko
|align=left|Witalij Kaliniczenko
||+ || || || || || ||
||+ ||+ || || || || ||
|-
|-
|align=left|Jewhen Marusiak
|align=left|Jewhen Marusiak
||+ || || || || || ||
||+ ||+ || || || || ||
|-
|-
|bgcolor=F0FFFF style="text-align:center;" | <big>'''{{reprezentacja|ITA|sn}}'''</big>
|bgcolor=F0FFFF style="text-align:center;" | <big>'''{{reprezentacja|ITA|sn}}'''</big>
Linia 1154: Linia 1172:
|-
|-
|align=left|Giovanni Bresadola
|align=left|Giovanni Bresadola
||+ || || || || || ||
||+ ||+ || || || || ||
|-
|-
|align=left|Francesco Cecon
|align=left|Francesco Cecon
||+ || || || || || ||
||+ ||+ || || || || ||
|-
|-
|}
|}
2122

edycje