Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami

→‎Statystyki indywidualne: Finlandia, Austria, Czechy, Estonia
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
(→‎Statystyki indywidualne: Finlandia, Austria, Czechy, Estonia)
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Linia 591: Linia 591:
|-
|-
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|AUT|sn}}'''</big>
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|AUT|sn}}'''</big>
|-
|align=left|Stephan Embacher
|– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Michael Hayböck
|align=left|Michael Hayböck
Linia 599: Linia 602:
|-
|-
|align=left|Daniel Huber
|align=left|Daniel Huber
|bgcolor=FFCC00|26 ||bgcolor=FFCC00|28 ||bgcolor=FFCC00|26 ||39 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|26 ||bgcolor=FFCC00|28 ||bgcolor=FFCC00|26 ||39 |||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Stefan Kraft
|align=left|Stefan Kraft
Linia 613: Linia 616:
|-
|-
|align=left|Władimir Zografski
|align=left|Władimir Zografski
|q ||34 ||39 ||43 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|q ||34 ||39 ||43 |||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|CHN|sn}}'''</big>
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|CHN|sn}}'''</big>
|-
|-
|align=left|Song Qiwu
|align=left|Song Qiwu
|q ||q ||q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|q ||q ||q ||q |||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|CZE|sn}}'''</big>
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|CZE|sn}}'''</big>
Linia 631: Linia 634:
|-
|-
|align=left|Kevin Maltsev
|align=left|Kevin Maltsev
|q ||48 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|q ||48 ||– ||– |||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Kaimar Vagul
|align=left|Kaimar Vagul
|q ||q ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|q ||q ||– ||– |||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|FIN|sn}}'''</big>
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|FIN|sn}}'''</big>
Linia 642: Linia 645:
|-
|-
|align=left|Tomas Kuisma
|align=left|Tomas Kuisma
|– ||– ||q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|– ||– ||q ||q |||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Niko Kytösaho
|align=left|Niko Kytösaho
Linia 648: Linia 651:
|-
|-
|align=left|Jarkko Määttä
|align=left|Jarkko Määttä
|– ||– ||48 ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|– ||– ||48 ||q |||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Eetu Nousiainen
|align=left|Eetu Nousiainen
|35 ||q ||q ||40 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|35 ||q ||q ||40 |||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Vilho Palosaari
|align=left|Vilho Palosaari
|39 ||37 ||38 ||34 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|39 ||37 ||38 ||34 |||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Arttu Pohjola
|align=left|Arttu Pohjola
|– ||– ||q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|– ||– ||q ||q |||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Kasperi Valto
|align=left|Kasperi Valto
|42 ||49 ||q ||44 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|42 ||49 ||q ||44 |||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|FRA|sn}}'''</big>
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|FRA|sn}}'''</big>
Linia 704: Linia 707:
|-
|-
|align=left|Choi Heung-chul
|align=left|Choi Heung-chul
|q ||q ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|q ||q ||– ||– |||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|GER|sn}}'''</big>
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|GER|sn}}'''</big>
Linia 809: Linia 812:
|-
|-
|align=left|Hektor Kapustík
|align=left|Hektor Kapustík
|– ||– ||q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|– ||– ||q ||q |||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|SLO|sn}}'''</big>
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|SLO|sn}}'''</big>
Linia 886: Linia 889:
|-
|-
|align=left|Fatih Arda İpcioğlu
|align=left|Fatih Arda İpcioğlu
|q ||q ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|q ||q ||– ||– |||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|UKR|sn}}'''</big>
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|UKR|sn}}'''</big>
Linia 915: Linia 918:
<small>'''-'''</small> – Zawodnik niezgłoszony do konkursu
<small>'''-'''</small> – Zawodnik niezgłoszony do konkursu
|}
|}
<!---
 
== Konkursy drużynowe ==
== Konkursy drużynowe ==
{| class="wikitable white" style="text-align: center; font-size: 90%; width: 60%"
{| class="wikitable white" style="text-align: center; font-size: 90%; width: 60%"
Linia 927: Linia 930:
!width=25|[[Plik:Flag of Finland.svg|15px|Lahti 23.03]]
!width=25|[[Plik:Flag of Finland.svg|15px|Lahti 23.03]]
!width=25|[[Plik:Flag of Slovenia.svg|15px|Planica 29.03]]
!width=25|[[Plik:Flag of Slovenia.svg|15px|Planica 29.03]]
|-
|bgcolor=F0FFFF style="text-align:center;" | <big>'''{{reprezentacja|AUT|sn}}'''</big>
|
|
|
|
|
|
|
|-
|align=left|Jan Hörl
||+ || || || || || ||
|-
|align=left|Stefan Kraft
||+ || || || || || ||
|-
|bgcolor=F0FFFF style="text-align:center;" | <big>'''{{reprezentacja|FIN|sn}}'''</big>
|
|
|
|
|
|
|
|-
|align=left|Antti Aalto
||+ || || || || || ||
|-
|align=left|Niko Kytösaho
||+ || || || || || ||
|-
|-
|bgcolor=F0FFFF style="text-align:center;" | <big>'''{{reprezentacja|FRA|sn}}'''</big>
|bgcolor=F0FFFF style="text-align:center;" | <big>'''{{reprezentacja|FRA|sn}}'''</big>
Linia 1124: Linia 1157:
|-
|-
|}
|}
--->


== Klasyfikacje ==
== Klasyfikacje ==
2122

edycje