Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 21:47, 8 gru 2024
, 8 gru 2024→Statystyki indywidualne
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 618: | Linia 618: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Song Qiwu | |align=left|Song Qiwu | ||
|q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|CZE|sn}}'''</big> | !colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|CZE|sn}}'''</big> | ||
| Linia 642: | Linia 642: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Tomas Kuisma | |align=left|Tomas Kuisma | ||
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Niko Kytösaho | |align=left|Niko Kytösaho | ||
| Linia 651: | Linia 651: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Eetu Nousiainen | |align=left|Eetu Nousiainen | ||
|35 ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |35 ||q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Vilho Palosaari | |align=left|Vilho Palosaari | ||
| Linia 657: | Linia 657: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Arttu Pohjola | |align=left|Arttu Pohjola | ||
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Kasperi Valto | |align=left|Kasperi Valto | ||
|42 ||49 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |42 ||49 ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|FRA|sn}}'''</big> | !colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|FRA|sn}}'''</big> | ||
| Linia 668: | Linia 668: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Enzo Milesi | |align=left|Enzo Milesi | ||
|q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|JPN|sn}}'''</big> | !colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|JPN|sn}}'''</big> | ||
| Linia 685: | Linia 685: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Rentarō Nishida | |align=left|Rentarō Nishida | ||
|48 ||bgcolor=FFCC00|30 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |48 ||bgcolor=FFCC00|30 ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|KAZ|sn}}'''</big> | !colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|KAZ|sn}}'''</big> | ||
| Linia 693: | Linia 693: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Swiatosław Nazarienko | |align=left|Swiatosław Nazarienko | ||
|q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Siergiej Tkaczenko | |align=left|Siergiej Tkaczenko | ||
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Danił Wasiljew | |align=left|Danił Wasiljew | ||
| Linia 789: | Linia 789: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Daniel Cacina | |align=left|Daniel Cacina | ||
|q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Mihnea Spulber | |align=left|Mihnea Spulber | ||
|q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|SVK|sn}}'''</big> | !colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|SVK|sn}}'''</big> | ||
|- | |- | ||
|align=left|Hektor Kapustík | |align=left|Hektor Kapustík | ||
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|SLO|sn}}'''</big> | !colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|SLO|sn}}'''</big> | ||
| Linia 831: | Linia 831: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Kevin Bickner | |align=left|Kevin Bickner | ||
|36 ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |36 ||q ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Jason Colby | |||
|– ||– ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Decker Dean | |align=left|Decker Dean | ||
| Linia 837: | Linia 840: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Tate Frantz | |align=left|Tate Frantz | ||
|50 ||q || | |50 ||q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Casey Larson | |align=left|Casey Larson | ||
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Andrew Urlaub | |align=left|Andrew Urlaub | ||
|45 ||45 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |45 ||45 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|SUI|sn}}'''</big> | !colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|SUI|sn}}'''</big> | ||
| Linia 863: | Linia 866: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Felix Trunz | |align=left|Felix Trunz | ||
|34 ||50 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |34 ||50 ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Yanick Wasser | |align=left|Yanick Wasser | ||
| Linia 876: | Linia 879: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Witalij Kaliniczenko | |align=left|Witalij Kaliniczenko | ||
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Jewhen Marusiak | |align=left|Jewhen Marusiak | ||
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|ITA|sn}}'''</big> | !colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|ITA|sn}}'''</big> | ||
|- | |- | ||
|align=left|Giovanni Bresadola | |align=left|Giovanni Bresadola | ||
|41 ||bgcolor=FFCC00|19 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |41 ||bgcolor=FFCC00|19 ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Andrea Campregher | |align=left|Andrea Campregher | ||
| Linia 890: | Linia 893: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Francesco Cecon | |align=left|Francesco Cecon | ||
|bgcolor=FFCC00|23 ||32 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|23 ||32 ||{{tooltip|q|Dyskwalifikacja w kwalifikacjach}} || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Alex Insam | |align=left|Alex Insam | ||