Przejdź do zawartości

Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami

Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Linia 618: Linia 618:
|-
|-
|align=left|Song Qiwu
|align=left|Song Qiwu
|q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|q ||q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|CZE|sn}}'''</big>
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|CZE|sn}}'''</big>
Linia 642: Linia 642:
|-
|-
|align=left|Tomas Kuisma
|align=left|Tomas Kuisma
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|– ||– ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Niko Kytösaho
|align=left|Niko Kytösaho
Linia 651: Linia 651:
|-
|-
|align=left|Eetu Nousiainen
|align=left|Eetu Nousiainen
|35 ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|35 ||q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Vilho Palosaari
|align=left|Vilho Palosaari
Linia 657: Linia 657:
|-
|-
|align=left|Arttu Pohjola
|align=left|Arttu Pohjola
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|– ||– ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Kasperi Valto
|align=left|Kasperi Valto
|42 ||49 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|42 ||49 ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|FRA|sn}}'''</big>
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|FRA|sn}}'''</big>
Linia 668: Linia 668:
|-
|-
|align=left|Enzo Milesi
|align=left|Enzo Milesi
|q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|q ||q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|JPN|sn}}'''</big>
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|JPN|sn}}'''</big>
Linia 685: Linia 685:
|-
|-
|align=left|Rentarō Nishida
|align=left|Rentarō Nishida
|48 ||bgcolor=FFCC00|30 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|48 ||bgcolor=FFCC00|30 ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|KAZ|sn}}'''</big>
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|KAZ|sn}}'''</big>
Linia 693: Linia 693:
|-
|-
|align=left|Swiatosław Nazarienko
|align=left|Swiatosław Nazarienko
|q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|q ||q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Siergiej Tkaczenko
|align=left|Siergiej Tkaczenko
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|– ||– ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Danił Wasiljew
|align=left|Danił Wasiljew
Linia 789: Linia 789:
|-
|-
|align=left|Daniel Cacina
|align=left|Daniel Cacina
|q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|q ||q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Mihnea Spulber
|align=left|Mihnea Spulber
|q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|q ||q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|SVK|sn}}'''</big>
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|SVK|sn}}'''</big>
|-
|-
|align=left|Hektor Kapustík
|align=left|Hektor Kapustík
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|– ||– ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|SLO|sn}}'''</big>
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|SLO|sn}}'''</big>
Linia 831: Linia 831:
|-
|-
|align=left|Kevin Bickner
|align=left|Kevin Bickner
|36 ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|36 ||q ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|align=left|Jason Colby
|– ||– ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Decker Dean
|align=left|Decker Dean
Linia 837: Linia 840:
|-
|-
|align=left|Tate Frantz
|align=left|Tate Frantz
|50 ||q |||||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|50 ||q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Casey Larson
|align=left|Casey Larson
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|– ||– ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Andrew Urlaub
|align=left|Andrew Urlaub
|45 ||45 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|45 ||45 |||||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|SUI|sn}}'''</big>
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|SUI|sn}}'''</big>
Linia 863: Linia 866:
|-
|-
|align=left|Felix Trunz
|align=left|Felix Trunz
|34 ||50 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|34 ||50 ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Yanick Wasser
|align=left|Yanick Wasser
Linia 876: Linia 879:
|-
|-
|align=left|Witalij Kaliniczenko
|align=left|Witalij Kaliniczenko
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|– ||– ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Jewhen Marusiak
|align=left|Jewhen Marusiak
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|– ||– ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|ITA|sn}}'''</big>
!colspan=31|<big>'''{{reprezentacja|ITA|sn}}'''</big>
|-
|-
|align=left|Giovanni Bresadola
|align=left|Giovanni Bresadola
|41 ||bgcolor=FFCC00|19 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|41 ||bgcolor=FFCC00|19 ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Andrea Campregher
|align=left|Andrea Campregher
Linia 890: Linia 893:
|-
|-
|align=left|Francesco Cecon
|align=left|Francesco Cecon
|bgcolor=FFCC00|23 ||32 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|23 ||32 ||{{tooltip|q|Dyskwalifikacja w kwalifikacjach}} || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Alex Insam
|align=left|Alex Insam
2122

edycje