Szymizszymix

Dołączył 13 lut 2023
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Linia 368: Linia 368:
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| 1
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| 1
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| '''1'''<sup>3</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| '''1'''<sup>3</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| ''1''
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|
!411
!385
|-
|-
!2
!2
Linia 396: Linia 396:
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 7
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 7
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|2}}"| 2<sup>1</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|2}}"| 2<sup>1</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| '''
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|2}}"| '''2'''
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
!341
!359
|-
|-
!3
!3
Linia 424: Linia 424:
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| '''6'''
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| '''6'''
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 6<sup>4</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 6<sup>4</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|3}}"| 3
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|
!347
!332
|-
|-
!4
!4
Linia 452: Linia 452:
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 4
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 4
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| ''7''<sup>6</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| ''7''<sup>6</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 4
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|
!342
!330
|-
|-
!5
!5
Linia 480: Linia 480:
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 5
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 5
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 4<sup>5</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 4<sup>5</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 17
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
!259
!259
Linia 508: Linia 508:
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|3}}"| 3
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|3}}"| 3
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|3}}"| 3<sup>2</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|3}}"| 3<sup>2</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 5
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|
!242
!232
|-
|-
!7
!7
Linia 536: Linia 536:
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| ''18''<sup>†</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| ''18''<sup>†</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 5<sup>7</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 5<sup>7</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 6
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|
!172
!164
|-
|-
!8
!8
Linia 564: Linia 564:
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|2}}"| 2
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|2}}"| 2
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 16
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 16
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 11
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
!77
!77
Linia 620: Linia 620:
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 11
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 11
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 9<sup>8</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 9<sup>8</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 9
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
!53
|-
!11
|align="left"| {{Flaga|DEU}} Nico Hülkenberg
|align="left"| Aston Martin Aramco
| –
| –
| –
| –
| –
| –
| –
| –
| –
| –
| –
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 5
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 9<sup>8</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 9
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 10
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 12
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 9
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 8<sup>7</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 7
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| NU
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 10
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 7
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
!51
!37
|-
|-
!11
!12
|align="left"| {{Flaga|FRA}} Esteban Ocon
|align="left"| {{Flaga|FRA}} Esteban Ocon
|align="left"| Alpine
|align="left"| Alpine
Linia 648: Linia 676:
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 9
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 9
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 11
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 11
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|
!31
|-
!12
|align="left"| {{Flaga|DEU}} Nico Hülkenberg
|align="left"| Aston Martin Aramco
| –
| –
| –
| –
| –
| –
| –
| –
| –
| –
| –
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 5
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 9<sup>8</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 9
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 10
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 10
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 12
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 9
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 8<sup>7</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 7
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| NU
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 10
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
!31
!32
|-
|-
!13
!13
Linia 704: Linia 704:
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 17
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 17
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 19
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 19
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 18
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
!28
!28
Linia 732: Linia 732:
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 10
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 10
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 12
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 12
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 14
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
!19
!19
Linia 760: Linia 760:
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 14
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 14
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 14
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 14
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 12
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
!10
!10
|-
|-
!16
!16
|align="left"| {{Flaga|THA}} Alexander Albon
|align="left"| Williams
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 18
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 15
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 16
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 15
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 15
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 9
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| NU
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 16
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 15
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 12
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 15
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 12
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 11
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 14
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 12
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 11
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 13
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| NU
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 18<sup>†</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 12
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 13
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 8
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|
!6
|-
!17
|align="left"| {{Flaga|JPN}} Yūki Tsunoda
|align="left"| {{Flaga|JPN}} Yūki Tsunoda
|align="left"| AlphaTauri
|align="left"| AlphaTauri
Linia 788: Linia 816:
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 13
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 13
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 17
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 17
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 13
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
!5
!5
|-
|-
!17
!18
|align="left"| {{Flaga|NED}} Nyck de Vries
|align="left"| {{Flaga|NED}} Nyck de Vries
|align="left"| AlphaTauri
|align="left"| AlphaTauri
Linia 816: Linia 844:
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 15
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 15
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 18
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 18
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 15
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
!3
!3
|-
!18
|align="left"| {{Flaga|THA}} Alexander Albon
|align="left"| Williams
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 18
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 15
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 16
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 15
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 15
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 9
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| NU
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 16
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 15
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 12
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 15
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 12
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 11
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 14
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 12
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 11
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 13
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| NU
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 18<sup>†</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 12
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 13
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|
!2
|-
|-
!19
!19
Linia 900: Linia 900:
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| NU
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| NU
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 15
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 15
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 16
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
!0
!0
Linia 928: Linia 928:
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 16
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 16
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 20
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 20
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 19
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
!0
!0
2122

edycje