Puchar Świata w triathlonie narciarskim (IFST) - 2024 (Wymyślona dyscyplina sportu): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w triathlonie narciarskim (IFST) - 2024 (Wymyślona dyscyplina sportu) (tekst źródłowy)
Wersja z 21:05, 30 maj 2024
, 30 majabrak opisu edycji
SwordskiPL (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
SwordskiPL (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 65: | Linia 65: | ||
|{{Flaga|CZE}} Šimon Malý | |{{Flaga|CZE}} Šimon Malý | ||
|{{Flaga|JPN}} Shigeru Kazama | |{{Flaga|JPN}} Shigeru Kazama | ||
|- | |||
|align=right|3. | |||
|21 maja 2024 | |||
|rowspan=2|{{Flaga|AUT}} Bischofshofen / Hochfilzen | |||
|align=center|Classic HS142 | |||
|align=center|– | |||
|{{Flaga|SLO}} '''Matjaž Bauer''' | |||
|{{Flaga|SLO}} '''Martin Knafelj''' | |||
|{{Flaga|NOR}} '''Ketil Hermansen''' | |||
|{{Flaga|USA}} René Orr | |||
|{{Flaga|FIN}} Juuso Seppänen | |||
|{{Flaga|CZE}} Šimon Malý | |||
|- | |||
|align=right|4. | |||
|22 maja 2024 | |||
|align=center|Classic HS142 | |||
|align=center|– | |||
|{{Flaga|SLO}} '''Martin Knafelj''' | |||
|{{Flaga|SWE}} '''Leif Fridén''' | |||
|{{Flaga|SWE}} '''Tim Järnefelt''' | |||
|{{Flaga|SLO}} Martin Knafelj | |||
|{{Flaga|CZE}} Šimon Malý | |||
|{{Flaga|CZE}} Šimon Malý | |||
|} | |} | ||
== Przypisy == | == Przypisy == | ||
=== Uwagi === | === Uwagi === | ||
<references group="lower-alpha"/> | <references group="lower-alpha"/> |