Letni FIS Cup w skokach narciarskich 2024 (sj sim) (tekst źródłowy)
Wersja z 22:21, 29 maj 2024
, 29 majabrak opisu edycji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1278: | Linia 1278: | ||
|4 | |4 | ||
|1 | |1 | ||
|} | |||
=== Statystyki drużynowe === | |||
{| class="wikitable" style="text-align:center" | |||
!Miejsce | |||
!Reprezentacja | |||
!Występy | |||
!Zaw. pkt. | |||
!Punkty | |||
|- bgcolor="ffffbf" | |||
|1. | |||
| align="left" |{{reprezentacja|AUT|sn}} | |||
|10 | |||
|8 | |||
|1427 | |||
|- bgcolor="dfdfdf" | |||
|2. | |||
| align="left" |{{reprezentacja|GER|sn}} | |||
|8 | |||
|8 | |||
|1217 | |||
|- bgcolor="ffdf9f" | |||
|3. | |||
| align="left" |{{reprezentacja|POL|sn}} | |||
|10 | |||
|8 | |||
|1070 | |||
|- | |||
|4. | |||
| align="left" |{{reprezentacja|JPN|sn}} | |||
|10 | |||
|8 | |||
|1039 | |||
|- | |||
|5. | |||
| align="left" |{{reprezentacja|SLO|sn}} | |||
|10 | |||
|8 | |||
|847 | |||
|- | |||
|6. | |||
| align="left" |{{reprezentacja|NOR|sn}} | |||
|10 | |||
|8 | |||
|334 | |||
|- | |||
|7. | |||
| align="left" |{{reprezentacja|EST|sn}} | |||
|8 | |||
|8 | |||
|271 | |||
|- | |||
|8. | |||
| align="left" |{{reprezentacja|ROU|sn}} | |||
|10 | |||
|8 | |||
|241 | |||
|- | |||
|9. | |||
| align="left" |{{reprezentacja|SUI|sn}} | |||
|8 | |||
|7 | |||
|136 | |||
|- | |||
|10. | |||
| align="left" |{{reprezentacja|FIN|sn}} | |||
|8 | |||
|7 | |||
|87 | |||
|- | |||
|11. | |||
| align="left" |{{reprezentacja|CHN|sn}} | |||
|9 | |||
|4 | |||
|84 | |||
|- | |||
|12. | |||
| align="left" |{{reprezentacja|KAZ|sn}} | |||
|4 | |||
|8 | |||
|69 | |||
|- | |||
|13. | |||
| align="left" |{{reprezentacja|SVK|sn}} | |||
|8 | |||
|7 | |||
|24 | |||
|- | |||
|14. | |||
| align="left" |{{reprezentacja|USA|sn}} | |||
|9 | |||
|4 | |||
|8 | |||
|- | |||
|15. | |||
| align="left" |{{reprezentacja|TUR|sn}} | |||
|3 | |||
|3 | |||
|4 | |||
|- | |||
|16. | |||
|{{reprezentacja|CZE|sn}} | |||
|10 | |||
|2 | |||
| | |||
|- | |||
|17. | |||
|{{reprezentacja|FRA|sn}} | |||
|24 | |||
|2 | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |} |