Szymizszymix

Dołączył 13 lut 2023
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Linia 89: Linia 89:
|[[Szablon:Fakt]]
|[[Szablon:Fakt]]
|-
|-
|rowspan=6 align=right|10.
|rowspan=7 align=right|10.
|[[Szablon:Fb r]]
|[[Szablon:Fb r]]
|-
|-
Linia 101: Linia 101:
|-
|-
|[[Szablon:Fb competition]]
|[[Szablon:Fb competition]]
|-
|[[Szablon:Fb sezon]]
|-
|-
|rowspan=2 align=right|11.
|rowspan=2 align=right|11.
2122

edycje