Przejdź do zawartości

Użytkownik:Szymizszymix: Różnice pomiędzy wersjami

Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Linia 89: Linia 89:
|[[Szablon:Fakt]]
|[[Szablon:Fakt]]
|-
|-
|rowspan=5 align=right|10.
|rowspan=6 align=right|10.
|[[Szablon:Fb r]]
|[[Szablon:Fb r]]
|-
|-
Linia 99: Linia 99:
|-
|-
|[[Szablon:Fb cl2 qr]]
|[[Szablon:Fb cl2 qr]]
|-
|[[Szablon:Fb competition]]
|-
|-
|rowspan=2 align=right|11.
|rowspan=2 align=right|11.
2122

edycje