Szymizszymix

Dołączył 13 lut 2023
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Linia 243: Linia 243:
|[[Szablon:Państwo dane CRO]]
|[[Szablon:Państwo dane CRO]]
|-
|-
|align=right|19.
|rowspan=2 align=right|19.
|[[Szablon:Formuła 1/Lista startowa/Top]]
|[[Szablon:Formuła 1/Lista startowa/Top]]
|-
|[[Szablon:Formuła 1/Lista startowa/Kierowca]]
|}
|}
2122

edycje