Przejdź do zawartości

Użytkownik:Szymizszymix: Różnice pomiędzy wersjami

Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Linia 243: Linia 243:
|[[Szablon:Państwo dane CRO]]
|[[Szablon:Państwo dane CRO]]
|-
|-
|rowspan=2 align=right|19.
|rowspan=3 align=right|19.
|[[Szablon:Formuła 1/Lista startowa/Top]]
|[[Szablon:Formuła 1/Lista startowa/Top]]
|-
|-
|[[Szablon:Formuła 1/Lista startowa/Kierowca]]
|[[Szablon:Formuła 1/Lista startowa/Kierowca]]
|-
|[[Szablon:Opony]]
|}
|}
2122

edycje