Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 01:44, 9 gru 2023
, 9 gru 2023→Klasyfikacja Turnieju Czterech Skoczni: Trenerzy reprezentacji
(→Grupa krajowa: Polska z grupą krajową w Wiśle i w Zakopanem) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
(→Klasyfikacja Turnieju Czterech Skoczni: Trenerzy reprezentacji) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
Linia 1481: | Linia 1481: | ||
|- | |- | ||
|60. ||align=left|{{flaga|AUT}} Clemens Aigner ||1 ||118,8 | |60. ||align=left|{{flaga|AUT}} Clemens Aigner ||1 ||118,8 | ||
|} | |||
== Trenerzy == | |||
Trenerzy poszczególnych reprezentacji w sezonie 2023/2024: | |||
{| class="wikitable" | |||
|- | |||
! Kraj | |||
! Trener | |||
|- | |||
|{{reprezentacja|AUT|sn}} | |||
|{{flaga|AUT}} Andreas Widhölzl | |||
|- | |||
|{{reprezentacja|BUL|sn}} | |||
|{{flaga|POL}} Grzegorz Sobczyk | |||
|- | |||
|{{reprezentacja|CHN|sn}} | |||
|{{flaga|FIN}} Jani Klinga | |||
|- | |||
|{{reprezentacja|CZE|sn}} | |||
|{{flaga|SLO}} Gaj Trček | |||
|- | |||
|{{reprezentacja|EST|sn}} | |||
|{{flaga|EST}} Rauno Loit | |||
|- | |||
|{{reprezentacja|FIN|sn}} | |||
|{{flaga|FIN}} Lauri Hakola | |||
|- | |||
|{{reprezentacja|FRA|sn}} | |||
|{{flaga|FRA}} Nicolas Dessum | |||
|- | |||
|{{reprezentacja|JPN|sn}} | |||
|{{flaga|JPN}} Kento Sakuyama | |||
|- | |||
|{{reprezentacja|KAZ|sn}} | |||
|{{flaga|KAZ}} Kajrat Bijekienow | |||
|- | |||
|{{reprezentacja|KOR|sn}} | |||
|{{flaga|KOR}} Kim Hyun-ki | |||
|- | |||
|{{reprezentacja|GER|sn}} | |||
|{{flaga|AUT}} Stefan Horngacher | |||
|- | |||
|{{reprezentacja|NOR|sn}} | |||
|{{flaga|AUT}} Alexander Stöckl | |||
|- | |||
|{{reprezentacja|POL|sn}} | |||
|{{flaga|AUT}} Thomas Thurnbichler | |||
|- | |||
|{{reprezentacja|RUS|sn}} | |||
|{{flaga|RUS}} Jewgienij Plechow | |||
|- | |||
|{{reprezentacja|ROU|sn}} | |||
|{{flaga|ROU}} Florin Spulber | |||
|- | |||
|{{reprezentacja|SVK|sn}} | |||
|{{flaga|SVK}} Vladimír Frák | |||
|- | |||
|{{reprezentacja|SLO|sn}} | |||
|{{flaga|SLO}} Robert Hrgota | |||
|- | |||
|{{reprezentacja|USA|sn}} | |||
|{{flaga|NOR}} Tore Sneli | |||
|- | |||
|{{reprezentacja|SUI|sn}} | |||
|{{flaga|NOR}} Rune Velta | |||
|- | |||
|{{reprezentacja|TUR|sn}} | |||
|{{flaga|SLO}} Nejc Frank | |||
|- | |||
|{{reprezentacja|UKR|sn}} | |||
|{{flaga|UKR}} Wołodymyr Boszczuk | |||
|- | |||
|{{reprezentacja|ITA|sn}} | |||
|{{flaga|CZE}} Jakub Jiroutek | |||
|} | |} | ||