Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 14:08, 9 gru 2023
, 9 gru 2023→Statystyki indywidualne: Skład Włochów i Rumunii
(→Klasyfikacja Turnieju Czterech Skoczni: Trenerzy reprezentacji) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
(→Statystyki indywidualne: Skład Włochów i Rumunii) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
Linia 881: | Linia 881: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Andrei Feldorean | |align=left|Andrei Feldorean | ||
|46 ||q ||q ||q ||q ||q ||45 ||43 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |46 ||q ||q ||q ||q ||q ||45 ||43 ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Mihnea Spulber | |align=left|Mihnea Spulber | ||
Linia 995: | Linia 995: | ||
|align=left|Giovanni Bresadola | |align=left|Giovanni Bresadola | ||
|32 ||bgcolor=FFCC00|20 ||bgcolor=FFCC00|28 ||bgcolor=FFCC00|20 ||31 ||bgcolor=FFCC00|18 ||bgcolor=FFCC00|10 ||bgcolor=FFCC00|16 ||42 ||37 ||bgcolor=FFCC00|19 ||bgcolor=FFCC00|30 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |32 ||bgcolor=FFCC00|20 ||bgcolor=FFCC00|28 ||bgcolor=FFCC00|20 ||31 ||bgcolor=FFCC00|18 ||bgcolor=FFCC00|10 ||bgcolor=FFCC00|16 ||42 ||37 ||bgcolor=FFCC00|19 ||bgcolor=FFCC00|30 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Andrea Campregher | |||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Francesco Cecon | |||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Alex Insam | |align=left|Alex Insam |