Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 14:21, 9 gru 2023
, 9 gru 2023→Konkursy drużynowe: Skład Włochów i Rumunii
(→Statystyki indywidualne: Skład Włochów i Rumunii) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
(→Konkursy drużynowe: Skład Włochów i Rumunii) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
Linia 1111: | Linia 1111: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Danił Sadriejew | |align=left|Danił Sadriejew | ||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|ROU|sn}}'''</big></center> | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|align=left|Daniel Cacina | |||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Mihnea Spulber | |||
||+ || || || || || || | ||+ || || || || || || | ||
|- | |- | ||
Linia 1171: | Linia 1186: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Jewhen Marusiak | |align=left|Jewhen Marusiak | ||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|ITA|sn}}'''</big></center> | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|align=left|Giovanni Bresadola | |||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Alex Insam | |||
||+ || || || || || || | ||+ || || || || || || | ||
|} | |} |