Szymizszymix
Dołączył 13 lut 2023
→Szablony, które chcę utworzyć
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 161: | Linia 161: | ||
|- | |- | ||
|[[Szablon:Układ wielokolumnowy/styles.css]] | |[[Szablon:Układ wielokolumnowy/styles.css]] | ||
|- | |||
|align=right|17. | |||
|[[Szablon:Reprezentacja]] | |||
|} | |} | ||