Szymizszymix

Dołączył 13 lut 2023
Nie podano opisu zmian
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Linia 124: Linia 124:
|[[Szablon:Flaga]]
|[[Szablon:Flaga]]
|-
|-
|rowspan=15 align=right|15.
|rowspan=16 align=right|15.
|[[Szablon:Państwo dane Polska]]
|[[Szablon:Państwo dane Polska]]
|-
|-
Linia 154: Linia 154:
|-
|-
|[[Szablon:Clear0]]
|[[Szablon:Clear0]]
|-
|[[Szablon:Bandera/core]]
|-
|-
|rowspan=2 align=right|16.
|rowspan=2 align=right|16.
2122

edycje