Szymizszymix
Dołączył 13 lut 2023
→Szablony, które chcę utworzyć
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 65: | Linia 65: | ||
|[[Szablon:Fb-wyniki-kluby]] | |[[Szablon:Fb-wyniki-kluby]] | ||
|- | |- | ||
|rowspan= | |rowspan=3 align=right|6. | ||
|[[Szablon:Fb cl footer]] | |[[Szablon:Fb cl footer]] | ||
|- | |- | ||
| Linia 71: | Linia 71: | ||
|- | |- | ||
|[[Szablon:Fb cl team]] | |[[Szablon:Fb cl team]] | ||
|- | |||
|rowspan=2 align=right|7. | |||
|[[Szablon:Fb rbr pos footer]] | |||
|- | |||
|[[Szablon:Fb rbr pos header]] | |||
|} | |} | ||