Szymizszymix

Dołączył 13 lut 2023
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Linia 65: Linia 65:
|[[Szablon:Fb-wyniki-kluby]]
|[[Szablon:Fb-wyniki-kluby]]
|-
|-
|rowspan=4 align=right|6.
|rowspan=3 align=right|6.
|[[Szablon:Fb cl footer]]
|[[Szablon:Fb cl footer]]
|-
|-
Linia 71: Linia 71:
|-
|-
|[[Szablon:Fb cl team]]
|[[Szablon:Fb cl team]]
|-
|rowspan=2 align=right|7.
|[[Szablon:Fb rbr pos footer]]
|-
|[[Szablon:Fb rbr pos header]]
|}
|}
2122

edycje