Szymizszymix
Dołączył 13 lut 2023
brak opisu edycji
Nie podano opisu zmian Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Nie podano opisu zmian Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 15: | Linia 15: | ||
|align=right|3. | |align=right|3. | ||
|[[Puchar Kontynentalny w skokach narciarskich 2022/2023 (fikcyjne)]] | |[[Puchar Kontynentalny w skokach narciarskich 2022/2023 (fikcyjne)]] | ||
|- | |||
|align=right|4. | |||
|[[Lista skoczków narciarskich według rekordu życiowego (fikcyjne)]] | |||
|} | |} | ||