Użytkownik:Szymizszymix: Różnice pomiędzy wersjami
brak opisu edycji
Nie podano opisu zmian Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Nie podano opisu zmian Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 9: | Linia 9: | ||
|align=right|1. | |align=right|1. | ||
|[[Puchar Świata w skokach narciarskich 2022/2023 (fikcyjne)]] | |[[Puchar Świata w skokach narciarskich 2022/2023 (fikcyjne)]] | ||
|- | |||
|align=right|2. | |||
|[[FIS Cup w skokach narciarskich 2022/2023 (fikcyjne)]] | |||
|- | |||
|align=right|3. | |||
|[[Puchar Kontynentalny w skokach narciarskich 2022/2023 (fikcyjne)]] | |||
|} | |} | ||