17 377
edycji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 7: | Linia 7: | ||
|Adres serwera: | |Adres serwera: | ||
|<code>s108.mineserv.eu:22026</code> | |<code>s108.mineserv.eu:22026</code> | ||
|- | |||
|Nazwa serwera: | |||
|<code>SiemaCraft</code> | |||
|- | |||
|Tryb online: | |||
|non-premium | |||
|} | |} | ||