Przejdź do zawartości

Problem z wieszaniem gier na Linux Mint u Kenexa: Różnice pomiędzy wersjami

m
(→‎Występowanie problemu: Miałem też ten problem z Planet Coaster 2 we wrześniu 2025, zanim jeszcze doświadczyłem go w Cities Skylines 2. Całkowicie obwiniłem wtedy grę i ją zwróciłem. Chyba niesłusznie.)
Linia 35: Linia 35:
|-
|-
| Zmiana sterownika w menadżerze sterowników (''Driver Manager'')<br><br> Sprawdzone:<br>nvidia-driver-580-open<br>nvidia-driver-570-open<br>xserver-xorg-video-nouveau|| Brak poprawy
| Zmiana sterownika w menadżerze sterowników (''Driver Manager'')<br><br> Sprawdzone:<br>nvidia-driver-580-open<br>nvidia-driver-570-open<br>xserver-xorg-video-nouveau|| Brak poprawy
|-
| Zmiana sterowników na bez "open" za pomocą [https://linuxcapable.com/install-nvidia-drivers-on-linux-mint/ drugiej metody z tego poradnika]<br><br>Wcześniejsze: nvidia-driver-580-open<br>Późniejsze: nvidia-driver-580|| Brak poprawy
|-
|-
| Granie w oknie bez ramki (''borderless'') zamiast na pełnym ekranie (''full screen'') || Brak poprawy
| Granie w oknie bez ramki (''borderless'') zamiast na pełnym ekranie (''full screen'') || Brak poprawy
Linia 53: Linia 55:
|-
|-
| Aktualizacja Kernela w Update Manager do najnowszej wersji<br><br>Stara wersja: ''6.8.0-90-generic''<br>Nowa wersja: ''6.14.0-37-generic'' || Brak poprawy
| Aktualizacja Kernela w Update Manager do najnowszej wersji<br><br>Stara wersja: ''6.8.0-90-generic''<br>Nowa wersja: ''6.14.0-37-generic'' || Brak poprawy
|-
| Zmiana sterowników na bez "open" za pomocą [https://linuxcapable.com/install-nvidia-drivers-on-linux-mint/ drugiej metody z tego poradnika]<br><br>Wcześniejsze: nvidia-driver-580-open<br>Obecne: nvidia-driver-580|| Brak poprawy
|}
|}