17 630
edycji
(→Występowanie problemu: Miałem też ten problem z Planet Coaster 2 we wrześniu 2025, zanim jeszcze doświadczyłem go w Cities Skylines 2. Całkowicie obwiniłem wtedy grę i ją zwróciłem. Chyba niesłusznie.) |
m (→Nie pomogło) |
||
| Linia 35: | Linia 35: | ||
|- | |- | ||
| Zmiana sterownika w menadżerze sterowników (''Driver Manager'')<br><br> Sprawdzone:<br>nvidia-driver-580-open<br>nvidia-driver-570-open<br>xserver-xorg-video-nouveau|| Brak poprawy | | Zmiana sterownika w menadżerze sterowników (''Driver Manager'')<br><br> Sprawdzone:<br>nvidia-driver-580-open<br>nvidia-driver-570-open<br>xserver-xorg-video-nouveau|| Brak poprawy | ||
|- | |||
| Zmiana sterowników na bez "open" za pomocą [https://linuxcapable.com/install-nvidia-drivers-on-linux-mint/ drugiej metody z tego poradnika]<br><br>Wcześniejsze: nvidia-driver-580-open<br>Późniejsze: nvidia-driver-580|| Brak poprawy | |||
|- | |- | ||
| Granie w oknie bez ramki (''borderless'') zamiast na pełnym ekranie (''full screen'') || Brak poprawy | | Granie w oknie bez ramki (''borderless'') zamiast na pełnym ekranie (''full screen'') || Brak poprawy | ||
| Linia 53: | Linia 55: | ||
|- | |- | ||
| Aktualizacja Kernela w Update Manager do najnowszej wersji<br><br>Stara wersja: ''6.8.0-90-generic''<br>Nowa wersja: ''6.14.0-37-generic'' || Brak poprawy | | Aktualizacja Kernela w Update Manager do najnowszej wersji<br><br>Stara wersja: ''6.8.0-90-generic''<br>Nowa wersja: ''6.14.0-37-generic'' || Brak poprawy | ||
|} | |} | ||